זה הסכום הענק ש Marshmello תורם עבור ארגון נגד גזענות

בר מנור | 4.06.2020 2470

שתפו את החברים

מרשמלו תורם את חלקו למאבק כאשר הוא מעניק תרומה נדיבה של כחמישים אלף דולרים לארגון ההתאחדות הלאומית למען קידום אנשים צבעוניים (NAACP)!

המחאה, שמלווה בבזיזה ואלימות רבה בשל מותו של ג’ורג’ פלויד- האפרו- האמריקאי אשר נחנק למוות על ידי שוטר, מגייסת גל נוסף של תומכי ענק בקמפיין הויראלי, והוא לא פוסח על סצינת ה-EDM.

חובר לאמנים כמו אוליבר הלדנס ורבים נוספים, האמן והקסדה שלח גם הוא מסר בנוגע למצב, והעביר תרומה של כ-50,000 דולרים עבור ההתאחדות המצוינת. על פי פרסומים, הכסף עתיד להכנס להתאחדות ולכסות חלק מההוצאות המשפטיות שנולדו עקב המחאה האלימה שהחלה לאחרונה.

ההתאחדות הלאומית למען קידום אנשים צבעוניים נוסדה לפני כ- 30 שנה בארצות הברית וכיום מתפקדת בתור הארגון הגדול ביותר לשמירה על זכויותיהם של אפרו-אמריקאים שונים. בשנת 2011 דווח כי בארגון ישנם מעל ל-300,000 חברים. מאחורי הסמל המרשים חקוק לו החוקה המוסרית של הארגון- “להבטיח את שוויון הזכויות הפוליטי, החינוכי, החברתי, והכלכלי של כל בני האדם ולחסל שנאה גזעית ואפליה גזעית”, והוא מספק בין היתר סיוע משפטי בגין אפליה כנגד מיעוטים בתחומי העסקה, ממשל וחינוך ועוד שלל כלים עבור אלו הזקוקים להם ממש ברגעים קשים אלו.

“אני עומד לצידכם ומעודד אחרים בעלי אמצעים לתרום כל דבר שהם יכולים עבור נסיבות ראויות התומכות בקמפיין #blacklivesmatter”. כתב מרשמלו וצירף את הודעת האישור על ההעברה הכספית דרך חשבון הפאי-פל האישי שלו. הציוץ זכה למעל 25,000 לייקים והמוני ציוצים חוזרים.
כך, מרשמלו חובר לדיויד גואטה, אוליבר הלדנס, מרטין גריקס ועוד רבים וטובים במאמץ ללחימה בגזענות.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם