בעקבות פאשלה של אולטרה: הסט של Illenium לא יעלה לרשת

Nelly Pavlovna | 11.04.2019 3444

שתפו את החברים

מדוע מסרב דיג’יי ומפיק העל האמריקאי אילניום, לשחרר באופן רשמי את הסט שלו מפסטיבל אולטרה לפני כשבועיים?
אז כעת מסתבר כי התשובה היא – פאשלה ענקית מצד ההפקה של פסטיבל אולטרה.

פסטיבל אולטרה מיאמי 2019 עמד בהצלחה במטרתו הכמעט-בלתי אפשרית של הקמת פסטיבל באזור חדש לגמרי, מתחם אקולוגי עדין וכאשר עיני הנץ המפקחות מרשויות העיר בודקות כל צעד שהם עושים.
מלבד פאשלת ההסעות ביום הראשון של הפסטיבל אשר השתפרה משמעותית בשאר הימים (אך עדין לא היתה מושלמת), הפסטיבל עבר כהצלחה יחסית וכמובן שלא הסתיים כמו פסטיבל Fyre הידוע לשמצה משנת 2017.

בשבוע האחרון, יוצאים להם הסטים של האמנים המובילים שהופיעו בפסטיבל, אבל סט אחד נחשק נמצא חסר.
המפיק Illenium סירב לשחרר באופן רשמי את הסט שלו וכעת מתגלה הסיבה האמיתית לכך.
אילניום עלה לבמה בשעה 23:00 ביום שבת ונתן סט מעולה שכלל את מיטב המוזיקה שלו. הלייב סטרים השאיר אנשים רבים פעורי פה והסט שלו נחשב לאחד הטובים ביותר באותו סוף שבוע.
כאשר עבר הזמן ואילניום לא העלה את הסט המדובר, פסטיבל אולטרה צייצו בחשבון הטוויטר שלהם – “בבקשה תעלה את הסט שלך אילניום”. המפיק ענה להם ברדיט לאחר כמה ימים ואמר כי הם עשו טעות עם הסאונד והחיבורים כך שמי שיאזין לסט כעת לא ישמע אותו כפי שהוא היה בפסטיבל עצמו.
בנוסף, מי שצפה בלייב סטרים שמע קול מוזר של סקסופון תוך כדי הסט וכעת מתברר שגם פה הייתה תקלה הפקתית. איליניום הביא איתו את דום מ- Big Gigantic להופעת אורח והצליל שנשמע היה למעשה בדיקת הסאונד שלו ברקע. הקהל לא שמע את זה, אך חיבור שגוי גרם לצופים בבית לשמוע את הבדיקה.

הסט כפי שהועלה ליוטיוב ע”י הקהל

אכן מאכזב אבל מובן בהחלט. הסט של מפיקים בפסטיבלים נחשבים מהווים מקור הגאווה וגם את כרטיס ביקור. זה מכין את הצופים למה שהם עתידים לשמוע בהופעות שלהם וכמובן משמש כאקט יחסי ציבור מצוין. אבל, כאשר הסט אינו איכותי מספיק אז אין טעם לשחרר אותו וזה אף עלול להזיק לאמן שיואשם בטעויות של ההפקה.
אז את הסט של אילניום באולטרה אולי לא נשמע אבל מה עם סט מהארץ מתישהו? אולי נשמע? אולי.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם