מה לעזאזל קרה באולטרה מיאמי 2019?

Nelly Weissfeld | 4.04.2019 4047

שתפו את החברים

פסטיבל אולטרה במיאמי הוא אחד מפסטיבלי המוזיקה האלקטרונית הגדולים ביותר בעולם כולו. בסוף השבוע של הפסטיבל, העיר מיאמי הופכת להיות בית לעשרות אלפי מעריצים של מוזיקה.
השנה, מארגני הפסטיבל נאלצו למצוא מיקום חדש לפסטיבל והם עברו לוירג'יניה קי, אי קטן בסמוך לעיר המתחבר ליבשה באמצעות גשר.

ביום שישי, היום הראשון של אולטרה, התרחשה בעיה עם השאטלים ואלפי אנשים נאלצו לחצות את הגשר באורך 5 ק"מ עד שהגיעו ליבשה ומשם יכלו לתפוס מונית או אוטובוס לבתיהם.
המקרה הזה כיכב בכותרות ואכזב המוני אנשים, אבל זה לא היה הדבר היחיד שאכזב השנה באולטרה.
כל אדם שהיה אי פעם בפסטיבל יודע שזהו אזור מעולה בשביל קידומי מכירות ופרסומות. המוני שלטים והפעלות ממותגות תמיד מציפים את הפסטיבלים וזה משהו שהמבקרים כבר התרגלו אליו.

אולטרה לקחו את זה צעד אחד יותר מדי ובין ההופעות העלו את הדמות של רשת המזון המהיר האמריקאית –KFC, קולונל סנדרס לסט של 5 דקות על הבמה המרכזית.

מבקרים רבים נדהמו מהמהלך המאולץ והממוסחר, אך לא רק הם, מספר אמנים הביעו את התדהמה שלהם ממה שקרה.
האמנים טענו שלאולטרה יש השפעה כה גדולה על התעשייה כולה, ועליהם לתמוך במוזיקאים שעובדים קשה מאוד ולתת להם את הבמה ולא למסחר אותה למכירת עופות מלאות שמן.

לואיס: "בהתחשב בפלטפורמה שיש לכם כפסטיבל ענק של מוזיקה אלקטרונית, זה יהיה נחמד אם תשתמשו בזה בשביל להציג מוזיקה אלקטרונית אמיתית ולא לגרום לזה להראות כבדיחה עם קידומי מכירות שטותיים של תאגידים. יש פה אנשים שיוצרים מוזיקה נהדרת ומקדמים את הז'אנר בדרכים מדהימות, והח** הזה רק מושך אותנו אחורה."

כריס לייק: "פסטיבל אולטרה לאוכל מהיר"

לוקה לאש: "מטורף שיש כל כך הרבה אמני מוזיקה אלקטרונית מוכשרים שהיו הורגים בשביל משבצת בפסטיבל אולטרה, ובמקום זה הם מביאים תאגיד ענק של מזון מהיר לתעלול יח"צ מופלא שצוחק על תרבות הרייבים."

אליסון וונדרלנד: "זה גרם לי להרגיש כל כך מוזר כשצפיתי. מה זה צריך להיות. יש כל כך הרבה אמנים חדשים ומדהימים שצריכים להיראות ושראויים להיראות. איכס."

3Lau: "אם נסתכל על זה מהצד שני, התעלול היח"צני הזה בוודאי שילם על המון הוצאות משפטיות ואחרות שהיו יכולות לבוא על חשבון המבקרים באולטרה 2019. אסור להגיע לרמה כזו אלא אם כן הוא חייב הרבה מאוד כסף. בכל זאת, עצוב."

אליסון וונדרלנד: "לא, זה נדוש. הם יכלו למצוא דרך אחרת שלא מוזילה את מה שאנחנו עושים."

3Lau: "אני גם חושב כך. אני פשוט חושב שאם הם הלכו כל כך נמוך, אז בוודאי יש לכך סיבה טובה."

אליסון וונדרלנד: "הסיבה היא טעם רע וחוסר חשיבה יצירתית לגבי איך לעשות דברים יותר טוב."

פאנק אג'נדה: "זה למה המוזיקה האלקטרונית כל כך גרועה בימינו. מסעדת עוף מטוגן קנתה משבצת בבמה המרכזית של פסטיבל "מוזיקה". אולטרה צריכים להתבייש בעצמם."

ניתן להניח שהרבה אמנים גדולים נוספים נחרדו ממה שקרה, אבל מכיוון שאולטרה היא הסוכן שסוגר את ההופעה ולהם יש את הכוח לא להזמין אמנים מסוימים או לחילופין לשים אותם במשבצות פחות נוחות, אז הנה לכם הסיבה לשתיקה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם