לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

Ummet Ozcan מצטרף לחגיגה > שבועות 2015

Ummet Ozcan מצטרף לחגיגה > שבועות 2015

צוות אתר

13 באפריל 2015

לכל התגובות

Ummet Ozcan, מפיק ודיג'יי טורקי-הולנדי הוא הסוד הגדול של תעשיית המוזיקה האלקטרונית. גם אם מעולם לא שמעתם (או לא הצלחתם לבטא) את השם שלו, תהיו בטוחים שאתם מכירים חלק גדול מהמוזיקה שלו, כי אומט אחראי לכמה מלהיטי המסיבות הגדולים ביותר בשנים האחרונות!

חוץ מהסקס אפיל, השרירים ומבט הילד רע, אוזקן הוא מוזיקאי מאוד מוכשר. תחת הפקתו נמצאים טראקים גדולים ומפורסמים, כאלה שתשמעו בכל מסיבה, מועדון ופסטיבל.

עד לפני שלוש שנים, סגנונו של אומט היה בעיקר טראנס. בשנת 2011 הוא הגיע לפריצה הגדולה שלו עם הטראק Reboot שהיה להצלחה גדולה והיה מס' 1 בביטפורט במשך 7 שבועות!

בשנת 2012 הוא עלה על הגל העולמי והחל להפיק מוזיקת EDM פופולרית בינלאומית, ביג רום והאוס.
אומט הוכח להיות מוכשר מאוד גם בתחום הזה ומצליח למצוא כל פעם מחדש, מלודיות קליטות שגורמות לקהל להתמכר לביטים שלו ולזמזם אותם ללא הפסקה.

"אומט הצליח לעשות את הכמעט בלתי אפשרי ולטפס 68 (!!!) מקומות בדירוג הדיג'ים הפופולאריים בעולם של מגזין מאג הנחשב ולהגיע למקום 31!"

"אומט הצליח לעשות את הכמעט בלתי אפשרי ולטפס 68 (!!!) מקומות בדירוג הדיג'ים הפופולאריים בעולם של מגזין מאג הנחשב ולהגיע למקום 31!"


השנה, אומט הצליח לעשות את הכמעט בלתי אפשרי ולטפס 68 (!!!) מקומות בדירוג הדיג'ים הפופולאריים בעולם של מגזין מאג הנחשב ולהגיע למקום 31!

(לא כדאי לפספס את דקה 03:40)

בנוסף, אומט מחזיק ברקורד מרשים של שיתופי פעולה עם כל המי והמה של התעשיה- נרבו, ריהאב, פול ואן דייק, קלוין האריס ודימיטרי וגאס ולייק מייק הם רק רשימה חלקית של כל הסופרסטארים הגדולים ששיתפו פעולה עם אומט.

בין הלהיטים הגדולים שלו תמצאו את Revolution  יחד עם נרבו וריהאב, Raise Your Hands, , Superwave ו- Smash.

בחג השבועות הזה, אומט מגיע אלינו ולכם יש הזדמנות לראות אותו בפסטיבל איכותי, באוויר הפתוח, תחת כיפת השמיים, והכי חשוב – יחד עם Dimitri Vegas & Like Mike !
אמנים נוספים יפורסמו בהמשך – לפרטים נוספים וכרטיסים

דימיטרי וגאס ולייק מייק כרטיסים

לפרטים נוספים לחצו כאן

לא ניתן להגיב.