בסכנת ביטול: פסטיבל אולטרה מקבל תביעת-חירום מתושבי מיאמי

Nelly Pavlovna | 14.03.2019 3277

שתפו את החברים

תושבי מיאמי ראויים ללא ספק לתואר האנשים השנואים ביותר בתעשיית המוזיקה האלקטרונית.
פעם אחר פעם, הם מנסים לטרפד את אחד הפסטיבלים המצליחים והפופולאריים ביותר בעולם כולו – אולטרה מיאמי.
לאחר שכבר הצליחו להזיז את הפסטיבל ממקום מושבו הקבוע בשנים האחרונות לאזור אחר בעיר, עכשיו גם זה לא טוב להם.
הפסטיבל אמור להתקיים בעוד פחות מ-3 שבועות בלבד ועשרות אלפי מבקרים כבר קנו כרטיסים, סגרו חופשות, טיסות, מלונות ובזבזו הון עתק בשביל הפסטיבל. אבל את תושבי העיר מיאמי כל זה לא מעניין ועכשיו הם רוצים שפסטיבל אולטרה לא יתקיים כלל. אכן, אין גבול לאנוכיות ולחוצפה.

בתביעת החירום שהגישו אנשי שכונת “בריקל” במיאמי, נטען כי עיריית מיאמי מפרים את אמנת הזכויות של עצמם בכך שהם מעניקים לפסטיבל אולטרה להשתמש באזור וירג’יניה קי לקיום האירוע.
הטענות מתמקדות סביב העניין שמיאמי נתנו לאולטרה רישיון ולא הסכם שכירות ובכך זה עוקף את התהליך התחרותי שנדרש על ידי האמנות בעיר.
על פי “מיאמי טיימס” , זו לא הפעם הראשונה שתושבי העיר משתמשים בטענה הזו, גם בפעם הקודמת הם עשו זאת ואז מועצת העיר החליטה להזיז את אולטרה ממושבה הקודם בבייפרונט פארק על מנת למנוע תביעות משפטיות.
נציג מועצת העיר אמר כי “אנחנו בודקים את התלונות ונגן על האינטרס של העיר.”

נזכיר כי לפני מספר חודשים, החליטו במועצת העיר מיאמי כי הפסטיבל מפריע לתושבי מרכז העיר וכי יש להזיזו מבייפרונט פארק. לאחר מכן, נקבע כי הוא עובר לוירג’יניה קי, מקום שהוא פחות אטרקטיבי מבחינת נגישות, אבל בכל זאת ממוקם בעיר מיאמי.

זה בהחלט מקומם שיש אנשים שמנסים לטרפד ולהרוס לעשרות אלפי אנשים את החופשה ואת הפסטיבל שלהם. אולטרה מיאמי אמור להיפתח בעוד פחות מ-3 שבועות והמוני אנשים כבר בזבזו סכומי עתק על מנת להגיע לפסטיבל. קהילת המוזיקה האלקטרונית מקווה בלב שלם כי התביעה תידחה על הסף. ואנחנו רק מייחלים למארגני פסטיבל אולטרה מיאמי, שבשנה הבאה אכן יזיזו את הפסטיבל אל מחוץ לעיר. באמת, לא צריך טובות. אם תושבי העיר לא מעוניינים בבוסט הכלכלי שהפסטיבל נותן – אז לא צריך. עיירות קטנות מסביב בוודאי ישמחו לפרנסה הנוספת ולא יגישו תביעות כל שני וחמישי. רוב הפסטיבלים הגדולים בעולם אינם מתקיימים בערים גדולות, בדיוק מהסיבות האלה.

נמשיך לעדכן לגבי עתיד הפסטיבל.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם