עוברים דירה: אולטרה מיאמי מחפשים בית חדש לפסטיבל של 2019

Nelly Pavlovna | 5.11.2018 3948

שתפו את החברים

פסטיבל אולטרה 2019 לא יחזור לאותו מיקום בו התקיים ב-18 השנים האחרונות במיאמי, פלורידה שבארה”ב – פארק בייפרונט (Bayfront Park).

כזכור, בספטמבר של השנה נערכה הצבעה אנונימית במועצת העיר של מיאמי, והרוב הגדול הצביע נגד חידוש החוזה עם בייפרונט פארק.

האזור הנתון במיאמי מכיל בתי מגורים רבים שמתלוננים על הרעש והבלגן הגדול שנגרם כל שנה כתוצאה מעשרות אלפי המבקרים בפסטיבל. על אף הפוטנציאל הכלכלי העצום של הפסטיבל והרווחה הכלכלית העצומה שהוא מביא לאזור בכל שנה מחדש, המועצה החליטה שלא לאשר את קיומו של הפסטיבל באזור הדאונטאון של מיאמי.

האזור נחשב ליוקרתי עם פריחה של בניית יוקרה ומשרדים רבים, ייתכן כי העובדה שהפסטיבל מתקיים באזור שכזה ולא בשכונות מצוקה משפיעה על החלטות חברי מועצת העירייה. למשך זמן מה, עוד היתה תקווה שיאשרו את קיומו של הפסטיבל במיקומו הוותיק מאחר שיש פחות מחצי שנה עד המהדורה הבאה, אך היום התברר כי גם התקווה הזאת כבר לא קיימת.

 

כעת, מדוח מגזין ה”מיאמי הראלד” כי המארגנים עובדים מתחת לראדאר ומתכננים את העברת הפסטיבל למיקום חדש בתאריכים 29-31 למרץ, 2019. האזור החדש שנבחר הוא וירג’יניה קי וייתכן כי הפסטיבל אף ייערך בשני מיקומים במקביל. וירג’יניה קי נמצא כ-12 דקות מבייפרונט פארק.

 

אחת הבעיות המרכזיות עם המיקום החדש היא הנגישות שלו. וירג’יניה קי נגיש אך ורק על ידי גשר בעל שני נתיבים וחנייה מוגבלת מאוד באזור. אין במיקום החדש מלונות ולכן ניתן להניח שכל באי הפסטיבל יצטרכו להגיע עם רכב או עם שאטל כלשהו. הדאגה הזאת הועלתה גם על ידי חבר המועצה קן ראסל, אשר באזור שלטונו נמצאת וירג’יניה קי.

“אני מכיר בערך של האירוע הזה לעסקים מקומיים, למלונות וגם לסצינת המוזיקה העולמית” הוא מספר. “אם וירג’יניה קי זו ההצעה למיקום החדש, אני אשמור על ראש פתוח אבל אני מודע מאוד לרגישויות בענייני הסביבה, התנועה והשכנים שלנו.”

“אנחנו נרגשים מאוד לגבי ההצעה החדשה, הפוטנציאל לשיתוף הפעולה הזה מייצג הרבה יותר מההשפעה של אולטרה על דרום פלורידה או על התפתחות אלמנטים חדשים של הפקה.” מספר ראסל פייביש, המנכ”ל ואחד המייסדים של אולטרה.

נכון לעכשיו, ההצבעה צפויה להתקיים ב-15 לנובמבר במועצת העירייה.

 

החוזה החדש למיקום של אולטרה יכלול גם תרומה כספית להקמת מוזיאון אפרו-אמריקאי באזור. בעבר, וירג’יניה קיי היה החוף היחיד אליו הורשו אפרו-אמריקאים להתרחץ בו בשנות ה-40 וה-50.

 

“ההצעה הזו מונעת, בתור תאגיד, מתחושת האחריות שלנו לסביבה ולאוכלוסיה.” טוען פייביש שעובד עם מומחים של איכות הסביבה על מנת למנוע בעיות “סביבתיות” בתוך הצעת הפסטיבל. “החזון שלנו, יחד עם יועצים סביבתיים ואחרים, הוא להפוך לסטנדרד בצמצום ההשפעה הסביבתית באזור הפסטיבל.”


אז איפה יתקיים פסטיבל אולטרה מיאמי השנה? נחכה ונראה.

 


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם