לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

W&W הם עכשיו NYWR?! כל מה שרצית לדעת על ההרכב החדש!

W&W הם עכשיו NYWR?! כל מה שרצית לדעת על ההרכב החדש!

בר מנור

9 באפריל 2017

לכל התגובות

מבולבלים? גם אנחנו
פרויקט הטראנס החדש של ההרכב ההולנדי W&W פורש כנפיים ונותן הופעה מצוינת לכל הדעות בפסטיבל האולטרה השנתי במיאמי, ויש עוד הרבה מאוד מקורות מהם הצלילים האלו מגיעים.

התהליך הזה לקח להם כמעט 10 שנים אבל בסופו הוא הביא הפתעה מדהימה ומצוינת לכל אוהבי ה-EDM בכלל ואוהבי הטראנס בפרט- פרויקט הצד NWYR ממריא, והוא לא מאכזב אף אחד בדרך.
בהופעה משובחת ומקצועית, ההרכב ההולנדי שנכנס לכולנו ללב, החליט שהוא חוזר למקורות ומייצר טראנס בדרך שרק הם יודעים ליצור.

מעבר לכמה חשיפות של שירים חדשים, הפגנת יכולות מרשימה וכמו כן חשיפה של צד אחר שרבים לא ידעו כי קיים, הצמד הצליח לבצע משהו שרבים לא יכולים לעשות- להתמסר לאהבה האמיתית של
היוצר.
וכן, לפני בריאתו של הלייבל המצליח "מיינסטייג' המפיקים המוכשרים אהבו מאוד את נושא הטראנס וכל היוצא ממנו.

פיספסתם את הבכורה של NWYR? זה הזמן להשלים

אז מאיפה זה התחיל?

הסיפור שלנו מתחיל כש- Willem van Hanegem -ו Wardt van der Harst, הממציאים של אחד מהמותגים הגדולים ביותר הקיימים כיום בשוק ה- Big room, החליטו שהגיע הזמן לעשות שינוי ולחזור ליצור את מה שהם אוהבים- טראנס. כמובן שהמעריצים המופתעים היו יכולים רק לשער ולחבר רמזים כדי להבין מה באמת הולך באולפן של השניים.

אם יש דבר נוסף, מלבד מוזיקה מצוינת שהם יודעים לעשות, הלוא הוא שיווק עצמי.
החבר'ה מהולנד דאגו ליצור באז גדול מאוד ברשתות חברתיות כאשר פרסמו את עצמם עם הגב למצלמה, לובשים ג'קטים ממותגים בדרקון סיני בצבע מסוים, וביקשו מהקהל להמתין להפתעות נוספות.

ההופעה הראשונה של NWYR בפסטיבל אולטרה במיאמי

ההופעה הראשונה של NWYR בפסטיבל אולטרה במיאמי

סמוך להופעה הגדולה ולסקרנות שנוצרה ברשת, הייתה זו תוכנית רדיו אחת שראיינה את השניים ובה נטען כי קיימים 19 (!) טראקים חדשים בארסנל המכובד שיצרו הצמד במותג החדש שלהם.
עוד הם הוסיפו והסבירו כי הדרקונים המעוטרים למעשה רמזו על הקשר ההדוק בין הסינים לבין לוח השנה שלהם, עוד הם אמרו כי ההחלטה שהובילה אותם לפתיחת הפרויקט התרחשה בתחילת השנה האזרחית החדשה האחרונה, ובכך הם החליטו שמעתה יופיעו עם פריט הלבוש המיוחד, וההרכב יקרא "NWYR", שלמעשה אומר "New year", כמו השנה החדשה האזרחית בה החליטו להקים את הפרויקט.

הצמד עוד מספר כי קיימים המון טראקים שמחכים לשחרור ושהם היו מתוחים מאוד לקראת ההופעה. מיותר לציין שההופעה הייתה מעולה ושלבייבי החדש שלהם יש עוד הרבה פוטנציאל לגדול.

ומה עם W&W ?

מה יעלה בגורלו של המותג W&W? ובכן, אין לדעת, אך על פי התשובות שלהם בראיונות השונים בזמן האחרון- ההרכב ימשיך כרגיל ולצידו יופיע תחת הפרויקט החדש, כך שאין מה לדאוג- 2017 תמשיך להיות מצוינת ולמלא אותנו במוזיקת EDM טהורה כמו שהיא עושה בכל שנה מחדש.

70-AHOZ

כל הפרטים על ההופעה של W&W בישראל