מרטין גריקס (Martin Garrix) בדרך לישראל

בר מנור | 24.02.2017 1004

שתפו את החברים

עברו לעמוד רכישת כרטיסים

יש האומרים כי מדוברים ברמיזה עבה או אפילו חשיפה מעניינת, אבל ה- DJ מספר 1 כיום בעולם (על פי הדירוג השנתי והרשמי של “DJ MAG”) העיד כי אחד מהיעדים המעניינים ביותר שהוא רוצה להופיע בהם ועדיין לא ניתנה לו האפשרות- היא תל אביב!

בראיון קצר שביצע אחד מעמודי הטווח של עולם ה-EDM עבור תחנת רדיו מפורסמת בניו יורק,
נשאל הכוכב האם יש ערים הוא עוד לא הופיע בהן והיה בכל זאת מעוניין לעשות זאת- ללא היסוס המפיק הענק הגיב “אני מאוד רוצה לבקר בישראל כמה שיותר בקרוב, אני מעולם לא הייתי שם ושמעתי סיפורים מדהימים עליה”.

הוא בדרך לישראל

בהמשך השיחה, היוצר הצעיר (בעוד מספר חודשים יחגוג את יום הולדתו ה-21) אישר את שאלתו של המנחה שכמובן ניסה לדלות מידע נוסף מהאמן המיוחד, כאשר שאל האם הוא חושב להופיע בתל אביב.

מרטין כיום רק בן 20 וכבר מחזיק בלייבל עצמאי משלו, מקום ראשון במצעד “מאה ה-S’DJ הטובים ביותר בעולם” של מגזין “DJ MAG”, עשרות סינגלים (מתוכם המפורסם ביותר הגיע לכמעט מיליארד צפיות ב- “YouTube” !) , 2 אלבומי EP מוצלחים, כמה עשרות מיליונים של עוקבים ברשתות החברתיות השונות והופעות מרהיבות בכל הבמות הגדולות שבפסטיבלים המפורסמים ביותר בעולם.

לא מאמינים ורוצים לראות את זה בעיניים שלכם? לחצו כאן על ה- PLAY וראו את אחד מהכוכבים הגדולים ביותר בסצנה מפתיע את כל העולם בתשובה מדהימה!


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם