בינתיים בהולנד: ציוד לימודים ממותג של מרטין גריקס

בר מנור | 2.09.2018 4661

שתפו את החברים

לקראת שנת הלימודים החדשה שהחלה היום, מרטין גריקס השיק ליין ממותג המבוסס על ציוד לימודי מעוצב שיגרום לכם לרצות לחזור לכיתה!

בין המוצרים החדשים שהשיק הכוכב, תוכלו למצוא קלסרים, קלמרי ריצ’רץ’, ומחברות ייחודיות- כולן מיועדות עבור תלמידים חובבי מוסיקה אלקטרונית שיסכימו לשלם את המחיר על ציודם הלימודי. על פי תמונות שרצות ברשת, אותן צילמו חובבי המפיק שהסתובבו בחנויות המוכרות את הציוד, ניתן לראות כי מחברת סטנדרטית (A5) תעלה כמעט 2 אירו בעוד שמחברת ממותגת תומחרה כאחת שעליה הרוכשים ישלמו כ- 5 אירו. יומן ממותג של אחד מהדיג’יים המשגשגים ביותר כיום, נאמד באותה חנות על מחיר של כ-15 אירו.

מרטין, שעד היום מכר תחת שמו תסחור (מרצ’נדייז) שהתרכז בעיקר בעיצוב חולצות ממותגות, כובעים איכותיים ואפילו גרביים ומגיני סמארטפון שונים, ככל הנראה פרס כנפיים ועף לנסות את מזלו גם בקרב תלמידי יסודי עד תיכון.

אז אם אתם מכירים חברים שעתידים לבקר בהולנד, זה בדיוק הזמן לבקש מזכרת- לצערם הרב של התלמידים הישראלים, הציוד של גריקס לא מתוכנן לנחות בארץ. נכון לרגע זה, הוא נמכר בעיקר בחנויות המצויות בשטח ארץ מולדתו. עוד נציין כי את הציוד לא ניתן לרכוש גם דרך האתר הרשמי של האמן, אך כפי שציינו קודם לכן, החנות הווירטואלית של גריקס מחזיקה במגוון מוצרים אחרים, כגון פריטים נוספים השייכים לעולם האופנה.

מרטין גריקס יופיע בישראל ממש בקרוב, תחת כיפת השמיים בפארק גני התערוכה שבתל אביב.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם