מרטין גריקס ואפרוג’ק בראש הרשימת המצליחנים ביותר לשנת 2014!

צוות האתר | 11.01.2015 498

שתפו את החברים

בכל שנה, מוציא המגזין הכלכלי הנחשב פורבס את רשימת ה-30 מתחת ל-30. הרשימה כוללת את 30 הצעירים מתחת לגיל 30 המשפיעים והמצליחים ביותר במגוון תחומים: אמנות, עיצוב, ספורט, מדיה וכמובן-מוזיקה.

מהדורת 2015 כוללת בתוכה ייצוג מכובד של שלושה אמני EDM נחשבים- אפרוג’ק בן ה-27, מרטין גריקס בן ה-18 ופורטר רובינסון בן ה-22. המגזין טוען כי השלושה הצליחו להתאים את עצמם לשינויים המתרחשים בעולם המוזיקה האלקטרונית ואף להרחיב את תחומי הז’אנר.

אפרוג’ק ופורטר רובינסון שניהם הוציאו אלבומים רבי השפעה ומרטין גריקס הביא את מוזיקת הביג רום למיינסטרים. שואלים את עצמכם מה זה ביג רום? הכוונה היא לסגנון מוזיקה אלקטרונית המתאפיין בחזרתיות ומלודיה פשוטה, למשל מרטין גריקס עם Animals ודימיטרי וגאס ולייק מייק עם Mammoth.

אז מי הזוכים שלנו?

מרטין גריקס, היה עד לפני כשנה וחצי עדין ילד בתיכון בהולנד. בשנת 2013 הוא הוציא את המגה להיט Animals שהצליח להביא לו תהילה וגדולה. הלהיט שבר שיאים ברחבי העולם, וגריקס הצעיר הצליח לפלס את דרכו למקום הרביעי והנחשב בדירוג 100 הדיג’יים הפופולאריים של שנת 2014. הוא הצליח למנף את הצלחתו הזמנית ואת עצמו לכדי תופעה עולמית. המראה, הכשרון והתמימות, כל זה קנה לגריקס מעמד של “הג’סטין ביבר” של עולם המוזיקה האלקטרונית. מרטין גריקס פה כדי להישאר, עשרות אלפי לייקים באינסטגרם, פייסבוק וטוויטר מוכיחים כי לגריקס הצעיר יש קהל מעריצים נאמן שבולע בשקיקה את כל מה שהוא נותן להם. גריקס מתאפיין בנגישות שלו למיינסטרים. בדומה לאביצ’י ולדיויד גואטה, מצליח גריקס לפלס את דרכו לקהל הרחב, ולקרב את המוזיקה האלקטרונית לליבם של אנשים שלא היו מתקרבים אליה בלעדיו.

אפרוג’ק ההולנדי,הוא האקס של פריס הילטון, אספן מכוניות יוקרה ובחור ממש גבוה (2.08!!!) אבל כמובן גם יוצר מוזיקלי מאוד מוכשר. פעיל למעשה משנת 2004 , הצליח אפרוג’ק לפרוץ למגרש של הגדולים בזכות שיתופי הפעולה שלו בשנת 2011 עם ביונסה, דיויד גואטה וכמובן פיטבול וניו עם הלהיט .Give me everything tonight באותה שנה, הוא זכה בפרס הגראמי הנחשק על הרמיקס שלו לשיר של מדונה Revolver יחד עם דיויד גואטה. במאי 2014 הוציא אפרוג’ק את אלבומו “Forget the World” אשר הגיע למקום השני בבילבורד האמריקאי של ז’אנר ה-EDM. מגזין פורבס טוען ששנת 2014 היתה שנה מוצלחת ביותר בשביל אפרוג’ק שהצליח להרוויח סכום עתק של כ- 22 מיליון דולר, מה שהופך אותו לאחד משיאני השכר של התעשייה כולה.

פורטר רובינסון האמריקאי, הוא דיג’יי צעיר בן 22 שמקפיד להיראות כעוס מאוד בכל התמונות שלו. אין לרובינסון באמת סיבה לכעס מכיוון שהוא נחשב לאחד הצעירים המבטיחים ביותר בעולם המוזיקה האלקטרונית. בשנת 2011 כאשר היה בן 19 בלבד הוא הוחתם ללייבל של סקרילקס- Owsla והוציא EP אשר הגיע למקום הראשון בביטפורט. רובינסון הוחתם לאחר מכן לחברת ביג ביט רקורדס בארה”ב ומיניסטרי אוף סאונד ברחבי העולם, דרכם הוא הוציא את הלהיט המוכר שלו- Language. בשנת 2014 הוציא פורטר את האלבום המצליח “Worlds” אשר הגיע למקום הראשון בבילבורד האמריקאי למוזיקת EDM.

.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם