לנוחיותך שירות לקוחות : 077-7784449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

רכישת כרטיסים עבור האירוע:

Afrojack (אפרוג'ק) בישראל – 2015

Afrojack (אפרוג'ק) בישראל – 2015

הענק השוודי חוזר לישראל?

למרות גילו הצעיר (26) מאחורי אפרוג'ק (או בשמו המקורי ניק וואן דה וול) רזומה עשיר של עשייה. 3 אלבומי אולפן (2010, 2011, 2013), חתום כאמן ראשי על 10 אלבומים של יוצרים מוכרים כגון כריס בראון, אווה סימונס ועוד. ואילו כל זאת לא היה מספיק, ממשיך לשתף פעולה עם זמרים, יוצרים ואמנים בתחום המוזיקה כמו דיוויד גואטה, ליידי גאגא פיטבול וכו'. גם כאן לא עוצר אפרוג'ק ומטפס בסולם ה-Dj הנחשקים בעולם, בשנת 2013 דורג בפעם השנייה (לאחר 2011) במקום השביעי בסולם ה- Dj הטובים ביותר בעולם. רשימת העשייה ברזומה שלו עוד ארוכה – בחור צעיר זה, יליד רוטרדם שבהולנד, מפיק מוזיקלי ומנהל את חברת ההקלטות "Wall recordings" בה חתומים אמנים כמו סידני סמסון, ג'ון דלבק, R3hab ועוד.

אפרוג'ק כבר הספיק להופיע בפסטיבלים המוכרים ביותר בעולם בתחום ההאוס, טכנו ומוזיקה אלקטרונית בכלל. הופיע בפסטיבלים כגון Tomorrowland, Mysteriland, EDC ולא רק זאת, הספיק אף לזכות ביחד עם דייוויד גואטה הבלתי מעורער בטקס פרסי הגראמי היוקרתי, בקטגוריית ה- Best Remixed Recording (הקלטת הרמיקס הטובה ביותר) על השיר Revolver של מדונה.

אפרוג'ק הוא אמן משכמו ומעלה, שממשיך ליצור, למלא אולמות, גנים ומספק את השואו הטוב ביותר בזירת הטכנו והמוזיקה האלקטרונית. בתקופה האחרונה היה יובש בתחום אמנים גדולים אשר מגיעים להופיע בארץ, אך כל זה השתנה בשנת 2013. אמנים רבים וטובים כיבדו אותנו בשנה שאוטוטו חולפת לה ואנו שמחים להודיע לקהל הרחב על הוספת שם גדול לא פחות לרשימה – אפרוג'ק.

אפרוג'ק בישראל 2015?

ע"פ השמועות אפרוג'ק צפוי להופיע בישראל בשנת 2015.
לפרטים נוספים התעדכנו דרך עמוד הפייסבוק שלנו !