לנוחיותך שירות לקוחות : 077-7784449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

רכישת כרטיסים עבור האירוע:

Afrojack – גני התערוכה ת"א | פורים 2014 | כרטיסים מוזלים
14
מרץ
2014

Afrojack – גני התערוכה ת"א | פורים 2014 | כרטיסים מוזלים

  • מיקום האירוע:גני התערוכה - ביתן 1.
  • הכניסה לגילאי 18+ בלבד. תתקיים הופעת פורים נוספת עם NERVO גם בתאריך ה14/03


קצת על אפרוג'ק
מופע חימום: Itay Galo , BOBBY BURNS

למרות גילו הצעיר (26) מאחורי אפרוג'ק (או בשמו המקורי ניק וואן דה וול) רזומה עשיר של עשייה. 3 אלבומי אולפן (2010, 2011, 2013), חתום כאמן ראשי על 10 אלבומים של יוצרים מוכרים כגון כריס בראון, אווה סימונס ועוד. ואילו כל זאת לא היה מספיק, ממשיך לשתף פעולה עם זמרים, יוצרים ואמנים בתחום המוזיקה כמו דיוויד גואטה, ליידי גאגא פיטבול וכו'. גם כאן לא עוצר אפרוג'ק ומטפס בסולם ה-Dj הנחשקים בעולם, בשנת 2013 דורג בפעם השנייה (לאחר 2011) במקום השביעי בסולם ה- Dj הטובים ביותר בעולם. רשימת העשייה ברזומה שלו עוד ארוכה – בחור צעיר זה, יליד רוטרדם שבהולנד, מפיק מוזיקלי ומנהל את חברת ההקלטות "Wall recordings" בה חתומים אמנים כמו סידני סמסון, ג'ון דלבק, R3hab ועוד.

אפרוג'ק כבר הספיק להופיע בפסטיבלים המוכרים ביותר בעולם בתחום ההאוס, טכנו ומוזיקה אלקטרונית בכלל. הופיע בפסטיבלים כגון Tomorrowland, Mysteriland, EDC ולא רק זאת, הספיק אף לזכות ביחד עם דייוויד גואטה הבלתי מעורער בטקס פרסי הגראמי היוקרתי, בקטגוריית ה- Best Remixed Recording (הקלטת הרמיקס הטובה ביותר) על השיר Revolver של מדונה.

אפרוג'ק הוא אמן משכמו ומעלה, שממשיך ליצור, למלא אולמות, גנים ומספק את השואו הטוב ביותר בזירת הטכנו והמוזיקה האלקטרונית. בתקופה האחרונה היה יובש בתחום אמנים גדולים אשר מגיעים להופיע בארץ, אך כל זה השתנה בשנת 2013. אמנים רבים וטובים כיבדו אותנו בשנה שאוטוטו חולפת לה ואנו שמחים להודיע לקהל הרחב על הוספת שם גדול לא פחות לרשימה – אפרוג'ק.

אפרוג'ק יופיע יחד עם האחיות נרבו, גם ביום חמישי ה-13 וגם ביום שישי ה-14.

להופעת אפרוג'ק כרטיסים צפויים להיחטף במהירות שיא, מהרו לשריין את מקומכם בין המאושרים שיזכו לראות את אחד מגדולי המוזיקה האלקטרונית בלייב.

  • איסוף עצמי (בקופות) בעלות דמי הטיפול בלבד (סה”כ 10 ₪) – הקופות ביום האירוע יהיו מסודרות לפי שם משפחה (מספר גדול של קופות לנוחיותכם,שעות פתיחת קופות יעודכני בעמוד הפייסבוק שלנו)
  • משלוח דואר עד הבית -20 ₪ ובנוסף עלות דמי הטיפול סה”כ 30 ₪ – באחריות הלקוח לציין את כתובת בעל שם ההזמנה בלבד !

פתיחת דלתות: 23:00 – גני התערוכה – ביתן 1.

אין אפשרות להחליף את הכרטיסים.

כרטיסים ליום שישי:

 לרכישת כרטיסים ליום חמישי לחצו כאן