מרטין גריקס יכתוב את ההמנון ליורו 2020

Nelly Pavlovna | 28.10.2019 4632

שתפו את החברים

לפעמים זה נראה כאילו מרטין גריקס מצא דרך לעצור את הזמן. באמת. הרי איך עוד תסבירו איך הוא מצליח לעשות כל כך הרבה בכל כך מעט זמן – שחרור אינסופי של טראקים חדשים ורמיקסים, הופעות בכל העולם, שיתופי פעולה עם מיטב האמנים בתעשייה ואפילו חברה יפיפיה. באמת שכנראה שהבחור הזה לא ישן. ועכשיו, גריקס מוסיף עוד שורה לרזומה המרשים שלו גם ככה.
מסתבר שספורט הוא עניין חשוב מאוד בשביל מרטין גריקס הצעיר (23), בעבר הוא כבר הודה שכאשר ראה את טייסטו מנגן באולימפיאדת הקיץ של 2004 זה גרם לו לרצות להיכנס לעולם המוזיקה האלקטרונית. כמה שנים לאחר מכן, הוא הלך אחרי האליל שלו והופיע בטקס הסגירה של אולימפיאדת החורף בשנת 2018 בדרום קוריאה.

וכעת, המפיק המצליח ממשיך להכות גלים גם בענף הספורט ומכריז כי עוד פרויקט גדול לפניו.

במהלך ההופעה שלו במסגרת אירועי ה-ADE באמסטרדם בסוף השבוע האחרון, הודיע גריקס כי הוא הלחין את ההמנון הרשמי ליורו לשנת 2020!

המשחקים, בשמם הלועזי – UEFA Euro 2020 נחשבים לאירועי הספורט החשובים ביותר בעולם ובמיוחד באירופה שבה הכדורגל נחשב לענף החשוב, המרכזי והפופולארי ביותר.
מרטין פירסם בעמוד האינסטגרם שלו: “זה הפרויקט הגדול ביותר שעבדתי עליו בחיים שלי, מתרגש שכולכם שתשמעו אותו!”. ואכן, לאחר שהופיע בבמות של הפסטיבלים הנחשבים ביותר בעולם, באולמות הכי גדולים בתבל מול מאות אלפי אנשים, זה בהחלט מדגיש את החשיבות של פרויקט בסדר גודל כזה למרטין גריקס הצעיר, בסך הכל בן 23. יחד עם ההמנון, גריקס יפיק גם את מוזיקת היציאה למגרש ואת כל המנגינות הרשמיות בשידורים.

הטראק כמובן עדין אינו יצא והוא צפוי להיחשף באביב של שנת 2020 יחד עם שיתוף הפעולה עם זמר מסוים (שגם זה עדין לא ידוע). כמו כן, הטראק ינוגן במלואו במהלך הופעה בטקס הפתיחה של הליגה ב-12 ביוני, 2020 באצטדיון אולימפיקו שברומא, איטליה.

מקור:
https://weraveyou.com/2019/10/martin-garrix-composes-the-official-anthem-for-uefa-euro-2020/

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם