הרכב מנצח כן מחליפים?: מייג’ור לייזר נפרדים מ-Jillionaire!

בר מנור | 13.06.2019 3008

שתפו את החברים

לאחר כ-11 שנות קריירה מופלאות, הטריו המפורסם בראשות דיפלו יעבור מתיחת פנים ויפרד מהכישרון הענק, Jillionaire. במשך שנים של עבודה משותפת באולפנים, השלישייה יצרה להיטים חוצי יבשות והופיעה בהופעות ענק שהנחיתו את סגנון הדאנס הול האנרגטי בכל פינה בעולם. את מקומו של היוצר היוצא, יתפוס Ape Drums, דיג’יי אמריקאי הידוע בשימושו המתוחכם בצלילים “קריביים” ושילובם במוזיקת הדאנס הול.

הפרצוף החדש שיצטרך להכנס לנעליו של לא פחות מאחד מיוצרי המגה להיט, “Lean On’, הוא דיג’יי העונה לשם אריק אלברטו לופז, או בשם הבמה המוכר יותר שלו- Ape Drums. הדיג’יי שמגיע מטקסס החמימה חתום בלייבלים חלומיים, כשהמפורסם בהם הוא “Mad Decent”, הלייבל שמחזיק לא אחר מאשר מהכוכב המרכזי של ההרכב, דיפלו. מעניין היה לגלות שהטראק המפורסם ביותר שלו הוא “Like This”‘ yrte tar מאופיין דווקא עם צלילי טראפ כבדים ועסיסיים- בדיוק כמו אלו שדיפלו כל כך אוהב.

על פי תשובות שונות שניתנו על ידי ההרכב לאמצעי התקשורת השונים, ההתפצלות של דיפלו ווולשי פייר מהיוצר המוכשר מגיעה עקב רצונו של האחרון בהשקעת העתיד שלו בקריירת סולו ופרויקטים אישיים.
הפרידה, שנעשתה רחוק משלל כתבים ומצלמות, נעשה במה שנדמה כמעטה חשאיות קל. לאחרונה, מבלי לעשות יותר מדי מסיבות פרידה מיוחדות, המשיכו ההרכב להעלות תמונות ברשתות החברתיות כאשר הן מלוות בלא מעט תגובות מופתעות על חיסרונו של Jillionaire בצילומים השונים.

View this post on Instagram

Thank you for sharing this moment with us!

A post shared by MAJOR LAZER (@majorlazer) on

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם