איביזה

לא נגמר: הגבלות נוספות באיביזה

Nelly Weissfeld | 1.08.2021 2084

שתפו את החברים

זה נראה כאילו וירוס הקורונה מסרב לעזוב את אירופה. אחרי שפסטיבל טומורולנד בבלגיה בוטל בגלל התנגדות של ראשי הערים המקומיים, פתיחת המועדונים בבריטניה נדחתה והממשלה ההולנדית חזרה בה מההחלטה לפתוח את המועדונים והפסטיבלים, כעת נראה גם כי ספרד נאלצת להדק את החגורה.

כתוצאה מעליה במקרי הקורונה, חוקים חדשים נכנסו לתוקף בסאן אנטוניו שבאי המסיבות הנודע איביזה. הברים והמסעדות שפתוחים באי יאלצו להטיל הגבלות חדשות.

מעכשיו, רק שישה אנשים יוכלו לשבת יחד בפנים ועשרה יוכלו לשבת יחד בחוץ. בנוסף, כל המקומות ייאלצו להיסגר ב-02:00 בלילה. ואם חשבתם להמשיך את המסיבה לבד, אז כדאי שתעשו קניות מבעוד מועד כי מכירת האלכוהול בין השעות 21:30 ל-08:00 נאסרה.

החדשות מגיעות לאחר שבחודש יוני, ספרד נכנסה לרשימה הירוקה של בריטניה. עם זאת, תיירים בריטים שירצו לבקר באזור האיים הבלאריים ייאלצו להציג בדיקת קורונה שלילית או הוכחת חיסון.

איי המסיבות הספרדים איביזה ומיורקה סגרו את המועדונים שלהם כבר בשנה שעברה והכל עבר למתוכנת של ישיבה. על אף האופטימיות הזהירה שהיתה באוויר בקיץ הזה, המצב האפידמיולוגי עדין לא אפשר את חזרתם המלאה של המועדונים באיים ועכשיו החוקים אף נהיים יותר קשוחים.

פה זה הזמן להמליץ שמיורקה הוא אי יפיפה ודווקא אולי עכשיו זה הזמן הכי זול לטייל בו. באי יש חופים מהממים, צוקים עוצרי נשימה ואוכל ספרדי מעולה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם