הלייבל של הארדוול חוזר לאולטרה מיאמי

Nelly Weissfeld | 9.12.2019 3851

שתפו את החברים

החורף בעיצומו, מזג האוויר לא משהו וכולנו מחכים שיגיע הקיץ יחד עם הפסטיבלים המדהימים שלו. לשמחתנו, חברות ההפקה ברחבי העולם עמלות קשה ומתכננות את העונה הבאה שתבוא עלינו לטובה. פסטיבל אולטרה במיאמי מתקיים בסוף חודש מרץ ונחשב לסיפתח של עונת המסיבות, בשנה שעברה הפסטיבל נאלץ לעבור למיקום אחר בתוך העיר וזה גרם לבעיות רבות בהפקה.האירוע התקיים על אי המחובר לעיר באמצעות גשר של מכוניות ואנשים לא יכלו לחזור חזרה ונאלצו ללכת קילומטרים רבים ברגל לאחר שהפסטיבל נגמר.

השנה, הוחלט חגיגית כי הפסטיבל חוזר למיקום הקלאסי שלו במרכז העיר מיאמי – בייפרונט פארק.
חברת ההפקות של האירוע עובדת קשה על מנת לגרום למעריצים להסיר את הספקות שעלו בהם אחרי שנה שעברה ולהחזיר את הנאמנות שלהם.

הליין אפ הראשוני לאולטרה כבר הוכרז והוא נראה מטורף מאי פעם – אבוב אנד ביונד, אריק פרידץ, אמלי לנס, מרטין גריקס, אפרוג'ק, ארמין ואן ביורן, פישר, קארל קוקס, טייל אוף אס, פלום, מייג'ור לייזר, אדם באייר ועוד רבים אחרים. וכעת, מתגלה הפתעה חדשה שהפסטיבל מכין עבורנו.

הלייבל של הארדוול – Revealed חוגג את יום הולדתו ה-10 והולך "להשתלט" על במת ה – UMF RADIO בפסטיבל! אז כמובן שמהודעה כזאת מתחילות לעלות הספקולציות – האם הארדוול הולך להודיע על החזרה שלו בפסטיבל? או אולי הוא רק יגיח להופעת פתע?
כזכור, הארדוול החליט לקחת הפסקה מהופעות בשנה שעברה ומאז הוא אמנם שיחרר מוזיקה חדשה, אך לא הופיע. אולי לכבוד יום הולדתו ה-10 של הבייבי שלו הוא יחליט להפתיע את קהל המעריצים הנאמן שלו? נחכה למרץ ונראה.
פסטיבל אולטרה מיאמי יתקיים בתאריכים 20-22 למרץ, 2020.
למידע נוסף: https://ultramusicfestival.com/

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם