לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

רכישת כרטיסים לאירוע:

Hardwell (הארדוול) בישראל 26/01/17 – פרטים וכרטיסים
26
ינואר
2017

Hardwell (הארדוול) בישראל 26/01/17 – פרטים וכרטיסים

  • מיקום האירוע:ביתן 2 - גני התערוכה תל אביב

אזלו הכרטיסים למופע זה, עמך הסליחה

fanzone-white-event

3 שנים לאחר זוג הופעות "SOLD OUT" מרהיבות בתל אביב, הארדוול חוזר לישראל ! עקב הביקוש הרב – האירוע יתקיים בביתן 2 – גני התערוכה תל אביב

האמן ההולנדי המוכר ביותר בתעשיית המוזיקה האלקטרונית, החזיק את התואר הנחשק ביותר בסצנה – דיג'יי מספר #1 בעולם במשך שנתיים ברציפות.
פתיחת שערים 23:00

הארדוול בישראל כרטיסים

מעבר להופעות האנרגטיות והמיוחדות שהוא דואג לתת לקהל המעריצים, Hardwell (הארדוול) מחזיק בתכנית רדיו משלו, המכונה "Hardwell on Air", הזוכה למיליוני האזנות ברחבי העולם בכל פעם מחדש.
כמו כן, Hardwell בעל לייבל אישי מפורסם ותחת שמו חתומים אין ספור להיטים שכבשו כל במה אפשרית בפסטיבלים מסביב לעולם והוא ידוע בעיקר בזכות שיתופי הפעולה המפורסמים שלו עם מפיקים דגולים מאליטת ה- EDM .

הארדוול, לא רק תרם להתפתחות והתקדמות מוזיקת הדאנס האלקטרונית והביא לפריחתה הנוכחית, אלא הוא גם הטביע את חותמו הייחודי בתחום.

האמן הוא גולת הכותרת של הפסטיבלים היוקרתיים והגדולים ביותר בתחום המוזיקה האלקטרונית והדאנס, כמו למשל, Electronic Daisy Carnival, Ultra Music Festival, Electric Zoo, Creamfields, Mysteryland, ואירועי Sensations מסביב לעולם, כולל באמסטרדם.
Hardwell נוחת בישראל אחרי 3 שנים, עבור הופעה יחידה במסגרת סיבוב ההופעות העדכני ביותר שלו: "Go Hardwell Or Go Home", ומספר הכרטיסים מוגבל!

בנוסף יופיעו:
Vini Vici
Kill The Buzz
Yotam Avni

גם השנה טסים ל Tomorrowland ! ☀️
חבילות רשמיות של "קשרי תעופה" לפסטיבל בבלגיה.
מספר החבילות מוגבל.
לפרטים נוספים -> https://megatickets.co.il/Tomorrowland-2017/

Posted by Megatickets.co.il on Friday, January 20, 2017