תופתעו לגלות: למה כדאי לטוס לפסטיבל לבד?

Nelly Pavlovna | 8.02.2020 3749

שתפו את החברים

למה לא צריך לפחד ללכת לפסטיבל לבד?
חלק גדול מחובבי המוזיקה האלקטרונית חוששים בדרך מללכת לבד לפסטיבלים. חלק טוענים כי זה נראה מסכן, שזה משעמם שאין עם מי לחלוק את הכיף, שהם מפחדים להיות לבד אם משהו פתאום יקרה ועוד מגוון סיבות שכולנו שמענו כבר בעבר.
אבל בעצם ייתכן וללכת לבד זו הדרך הכי טובה לחוות את הפסטיבל?
כמובן שאירוע שכזה הוא חגיגה חברתית אחת גדולה ולא רק המוזיקה אבל אם נחשוב לרגע נראה שיש גם הרבה דברים מעצבנים שיכולים לקרות אם הולכים עם חברים –
1. אתם לא אוהבים את אותו האמן ומישהו מכם נאלץ לוותר ולהישאר בבמה שהוא פחות אוהב

2. אתם הרבה פחות פתוחים להכיר אנשים חדשים כי אתם כל הזמן מסתמכים אחד על השני, אם חלילה איבדתם אחד את השני אז חצי מהזמן הולך על חיפושים והודעת של “איפה אתה?”
3. וכמובן המלך של הדברים הכי מעצבנים – אם חבר שלכם משתכר יותר מדי וכל היום שלכם הולך על לטפל בו.

אז למה בעצם אנשים פוחדים ללכת לבד לפסטיבל אם כל הבעיות שצוינו יכולות להימנע? זהו פשוט פחד אנושי להיות לבד באירועים חברתיים, זה קורה לכולנו וזה משהו טבעי לחלוטין. אבל בשונה מכל מיני אירועים חברתיים מלחיצים, פסטיבלים הם חגיגה מושלמת לכל מי שרוצה להגיע לבד כי דבר ראשון, מי שמגיע לפסטיבל הוא בדרך כלל אדם הרבה יותר חביב ופתוח ודווקא ירצה להכיר אנשים חדשים, הרבה אנשים גם הם מגיעים לבד ומחפשים עוד אנשים להתחבר איתם, רוב האנשים באירועים האלה הם בדרך שיכורים כך שזה מקל מאוד על הפן החברתי, אתם לא תצטרכו לוותר על סטים ובמות, לעשות הקרבות למען האנשים שאתם איתם והכי חשוב – אתם תכירו הרבה יותר פנים חדשות מאשר אם אתם בחבורה ויהיה לכם את החופש ללכת לאן שאתם רוצים!

כמובן שהמטרה של הכתבה הזו היא לא לעודד אנשים לזרוק את החברים שלהם, אבל אל תוותרו על פסטיבל רק בגלל שאין מי שילך אתכם, אתם לא יודעים איזה חוויות מדהימות אתם יכולים לחוות אם רק תשתחררו מהתלות הזו בחברים, ייתכן ותכירו אנשים מדהימים שלעולם לא הייתם מכירים אלמלא הייתם לבד.
רוצים לקבל עוד טיפים לפסטיבלים ? אל תפספסו את הכתבה הזו שלנו
תנו לזה צ’אנס, אתם לא תתאכזבו ☺

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם