מרטין גריקס פותח את הלב: “ככה נשארתי עם רגליים על הקרקע”

Nelly Pavlovna | 3.10.2018 8651

שתפו את החברים

בגיל המופלג של 22, בזמן שרוב בני גילו ממלצרים במיטב המסעדות או הפאבים, מרטין גריקס מחזיק באימפריה עסקית שכוללת לא רק את המוזיקה שלו ואת הלייבל שלו – ,STMPD אלה גם מגוון של סחורה, סרטים ואפילו ספר. מרטין גריקס זכה פעמיים בתואר דיג’יי השנה של מגזין הדיג’יי הנחשב – DJ MAG (האם יזכה בשלישית?) והוא אף האמן הצעיר ביותר שאי פעם קיבל את התואר הנחשק.

ממש לפני ההופעה של גריקס בפסטיבל Creamfields Steelyard, הוא שוחח עם חברת הכרטיסים Skiddle על השורשים המוזיקליים שלו, ההתמודדות עם התהילה ואיך הוא מצליח להישאר על הקרקע בתוך התעשייה המטורפת הזו, שכן על אף שמרטין גריקס שובר שיאים חדשים כל הזמן, הוא עדין מצליח לשמור על עצמו ולא נותן להצלחה לעלות לו לראש.

על ההצלחה של מפיקים הולנדים

“הם תמיד אומרים שיש פה משהו במים. אני חושב שיש לנו יתרון גדול בגלל שהסצינה הזו היתה גדולה פה במשך כל כך הרבה זמן. וגם בגלל שהמדינה שלנו ממש קטנה אז אנחנו נתקלים אחד בשני כל הזמן, זאת סצינה מאוד ידידותית וכולם תומכים ועוזרים אחד לשני.”

על ההשראה המוזיקלית הראשונה שלו

“זה יישמע קצת משעמם, אבל אבא שלי הוא ההשראה הראשונה והחשובה ביותר שהיתה לי בשביל להתחיל להתעסק במוזיקה. בגלל המשפחה שלי, המוזיקה היתה בבית כל הזמן וכך גדלתי. ככה בעצם התחילה האהבה שלי למוזיקה ולא אמן מפורסם מסוים.”

על להישאר על הקרקע

“יש מסביבי אנשים מדהימים, כמו הצוות שלי, החברים והמשפחה שכולם מכירים אותי כבר כל כך הרבה זמן. הם לא חוששים לדבר ולוודא ששתי הרגליים שלי נמצאות על הקרקע. ”

על השאיפות חוץ ממוזיקה

“כרגע המוזיקה זה הדבר העיקרי בשבילי, אז אלה כרגע שאיפות הקריירה שלי. אני בהחלט נהנה לעבוד עם כשרונות צעירים ב- STMPD RCRDS, אני נהנה מאוד מתהליך החונכות. אני עוזר להם בדיוק כמו שאחרים עזרו לי במהלך הקריירה שלי. ”

על מוזיקה חדשה

“אני הולך לשחרר כל כך הרבה טראקים מדהימים ב-STMPD. יהיו הרבה ז’אנרים ואמנים מעורבים. אני בהחלט מצפה לזה, יש כל כך הרבה מוזיקה חדשה של מרטין גריקס שהולכת לצאת!”

למי שרוצה לראות את גריקס בקרוב- החדשות החמות הם שהוא הצטרף לפסטיבל ה –AMF שהולך להתקיים באמסטרדם ב-20 לאוקטובר במסגרת אירועי ה-ADE.
נתראה שם.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם