פסטיבל פייר

זה סכום הפשרה לרוכשי הכרטיסים לפסטיבל Fyre

Nelly Weissfeld | 24.04.2021 2116

שתפו את החברים

ארבע שנים בדיוק לאחר קיומו (או יותר נכון, אי קיומו) של מה שאמור היה להיות הפסטיבל היוקרתי ביותר בעולם, ונראה כי ישנה התקדמות בתביעה הייצוגית והרוכשים יקבלו לפחות חלק מכספם בחזרה.

רוכשי הכרטיסים לפסטיבל Fyre יקבלו, כל אחד, 7,220 דולר וזאת על פי פשרה שהוצעה בבית המשפט הפדרלי לפשיטות רגל בארצות הברית. אם הפשרה תאושר, יוקצו 2 מיליון דולר אשר יפצו 277 רוכשי כרטיסים אשר השקיעו, כל אחד, בין 1,000-12,000 דולר על כרטיס לפסטיבל שמעולם לא התרחש.

נזכיר, כי בשנת 2017 אמור היה להתרחש פסטיבל Fyre במיקום קסום באיי הבהאמס, יחד עם ליין אפ נוצץ וכוכבים מהשורה הראשונה שמגיעים להתארח. דוגמניות על ומובילי דעה רבים כמו היילי בולדווין-ביבר, קיילי ז’אנר ובלה חדיד פרסמו את האירוע וגרמו לבאז מטורף מסביבו, דבר שהוביל לסולד אאוט מוחלט.

אך עם זאת, מסתבר שהארגון היה כשל אחד מטורף ושום דבר לא היה מוכן לקראת האירוע, מה שהוביל לבלאגן גדול במתחם ונגמר בסגירת ה”פסטיבל” והוצאת טיסות חילוץ מהאי בחזרה לארצות הברית.
המארגן הראשי של האירוע היה בילי מקפרלנד (30) שמרצה כעת 6 שנים בכלא על האשמות של הונאה. בנוסף, הראפר הנודע ג’ה רול (45), היה מארגן שותף אך לא הוכח כי היה לו יד בדבר ההונאה באירוע.

אם עדיין לא ראיתם את שני הסרטים המוצלחים על הפסטיבל, כדאי מאוד לצפות.
הראשון- Fyre – The Greatest Party That Never Happened, זמין בנטפליקס והשני – Fyre Fraud יצא בהולו (תמצאו דרך יצירתית לצפות בו).

מקפרלנד, אשר כאמור נמצא בכלא, עובד כעת על הספר שלו שישפוך אור על הצד שלו בכל הקשור לפסטיבל.

שימוע לגבי אישור סופי של הפשרה עומד להיערך ב-13 למאי, 2021.

 

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם