לראשונה בהיסטוריה: Marshmello מופיע לייב במשחק רשת – פורטנייט!

בר מנור | 3.02.2019 3817

שתפו את החברים

הדיג’יי שובר-השיאים מארצות הברית שיתף פעולה עם יוצרי משחק העל- פורטנייט, ויחד הקימו השניים את מה שמוגדר כעת בתור “ההופעה הראשונה בעולם שהתרחשה דרך משחק מחשב”!

בצעד שיווקי מרהיב, חתם שוב מרשמלו את שמו בספרי ההיסטוריה, הפעם אלו של תחום הגיימינג.אתמול בשעה 21:00 בערב (שעון ישראל) הופיע המפיק עם דמות המשחק הידועה שלו בפני אלפי אווטארים שונים אשר הגיעו ל- “Pleasant Park”, מיקום פופולארי בעולם הווירטואלי של המשחק. באירוע הראשון מסוגו השתתפו לא פחות מ- 10 מיליון בליינים ודמויות שנהנו ממיני סט בן 10 דקות!

את ההופעה הווירטואלית הראשונה בעולם, תכננו הצדדים עד לפרטי פרטים. אזור ההופעה אשר בדרך כלל משמש את השחקנים כשדה קרב מיוחד במצב משחק אשר מכונה “Showtime”, נסגר שבוע מראש עבור הקמת הבמה (או יותר נכון, תכנות הבמה והטמעתה במערכת). שיווק ההופעה התרחש בשני מישורים- הראשון היה פרסום כרזות ופריסתן ברוב אזורי המשחק. השני לעומת זאת, היה ממשי למדי. את תאריך ההופעה ומיקומה יכולתם אפילו למצוא בלוח הזמנים המפורסם של האמן!

מרשמלו בעצמו לא זר למשחק. הוא מרבה להשתמש בו בזמן הפנאי המועט שנשאר לכוכב בין ההופעות. למעשה, לקראת ההופעה הווירטואלית הוא פרסם מספר פוסטים בחשבון האינסטגרם שלו בהם הוא מתעד סרטונים שלו מחסל דמויות שונות ברחבי המפה. מעבר לכך, יוצרי המשחק שהעריכו את חיבתו של האמן לעבודה הרבה שהשקיעו, הוסיפו מאפיין נוסף “לארון הבגדים” של כל דמות, ומעתה יוכלו להשתמש בקסדה של מרשמלו ובחליפתו הלבנה.

אלו מהדמויות אשר הגיעו לרחבת הריקודים המרהיבה ולאזור הבמה המושקעת שנוצרה לכבוד האירוע, נכפו לעמוד בתנאי השתתפות מחמירים אשר העמידו היוצרים. ממש כמו בהופעה רגילה, למתחם היה אסור להכניס כל סוג של כלי נשק, כך שהשחקנים (לשם שינוי) לא יכלו להרוג אחד את השני במתחם.

האירוע שנשמע מופרך למדי ואפילו משעשע מעצם קיומו, הוגדר כהצלחה גדולה. רבים ממומחי המשחק ולא מעט יוטיוברים מפורסמים הרבו לשבח את ההופעה ואף המליצו ליוצרי המשחק לארגן עוד אירועים חברתיים מסוג זה. מרשמלו בעצמו היה מופתע למדי מתגובת המעריצים שהייתה אוהדת בהרבה מזו שחזה.

רוצים לצפות באירוע המטורף שהקימו פורטנייט ומרשמלו? לחצו פליי!

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם