פסטיבל מוזיקה

באיזו מדינה ייתכן ויתקיימו פסטיבלים החל מיוני?

Nelly Weissfeld | 10.06.2021 2505

שתפו את החברים

חדשות מרעישות בעולם הפסטיבלים. המדינה הצפונית והיפה, הולנד, מארחת מדי שנה פסטיבלים פופולאריים כגון מיסטרילנד, דפקון 1, לוולנד, בסט קפט סיקרט ועוד רבים וטובים. כעת, מודיעה הממשלה כי פסטיבלים עשויים לחזור החל מתאריך ה-30 ביוני! כן, כן, אוטוטו!

הממשלה ההולנדית הודיעה כי בעקבות התקדמות טובה עם החיסונים ואחוזי תחלואה אשר הולכים ויורדים, צעד 4 בתוכנית היציאה המדינית מהגבלות הקורונה יחל מוקדם מהצפוי. כבר עכשיו הוחלט כי מסעדות, בתי קפה וברים ייפתחו ויוכלו לפעול עד השעה 22:00. האורחים חייבים לשבת אבל מותר גם בפנים ולא רק בחוץ (כמו בגרמניה, למשל). מספר האורחים המותר לכל שולחן הוא ארבעה.
וכך, בתאריך ה-30 ביוני יחל צעד 5 בתוכנית, וזה אומר שאירועים המוניים ופסטיבלים יוכלו לפתוח את שעריהם בתנאים מסוימים. מועדונים יוכלו להיפתח בתנאים מגבילים עם בדיקות כניסה ופסטיבלים המוניים יבקשו בדיקות ויורשו לפעול בתפוסה של 75% בלבד.

כזכור, דפקון 1 כבר ביטל את המהדורה שלו השנה אך פסטיבלים גדולים ואהובים כמו מיסטרילנד למשל עשויים עוד להתקיים. כמובן, הכל תלוי בהתקדמות של החיסונים באירופה ושיעור התחלואה במדינה, ושום דבר עוד לא וודאי. יש לזכור כי כרגע הולנד מקשה על אלה שרוצים להיכנס למדינה ללא הכרח ויש להראות בדיקות קורונה שליליות ולהיכנס לבידוד. עם זאת, ישראלים אשר מגיעים מישראל (יאייי) יכולים להיכנס למדינה ללא בדיקה ובידוד, וזה וללא קשר לחיסון. על המגיעים מישראל להולנד בטיסה למלא הצהרת בריאות, שאותה יצטרכו להראות במהלך הטיסה בין ישראל להולנד.

תמונה: Wendy Wei

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם