פסטיבל דפקון 2021 בהולנד בוטל

Nelly Weissfeld | 20.02.2021 2649

שתפו את החברים

בשורות עצובות לחובבי הז’אנר, פסטיבל ההארדסטייל הגדול והמפורסם בעולם – דפקון1 בהולנד, בוטל לשנת 2021. הפסטיבל, אשר עתיד היה להתקיים בעוד כ- ארבעה חודשים ידחה לשנת 2022 בשל וירוס הקורונה. אמנם החדשות האלה הן לא הפתעה גדולה, בעיקר בגלל מצב המחלה באירופה וההתקדמות המאוד איטית עם החיסונים, אבל כמובן שחיכינו לשמוע את זה באופן רשמי ומספיק זמן מראש.

ההפקה פרסמה את הפוסט הבא:

לוחמי סוף שבוע יקרים,
בעוד שזה לא מגיע כהפתעה, בצער רב, אנו מודיעים כי פסטיבל דפקון 1 (Defqon.1 Primal Energy) נדחה לסוף השבוע האחרון של שנת 2022.
אנחנו מבינים שאלה לא החדשות שציפיתם להן ואנחנו חולקים את האכזבה שלכם. בשנה שעברה, כאשר דחינו את הפסטיבל, קיווינו לעדכון יותר חיובי לגבי שנת 2021. במשך ששת החודשים האחרונים, עשינו כל מה שביכולתנו על מנת להימנע מהתוצאה הזאת אבל זה פשוט בלתי אפשרי. עם זאת, אנחנו משוכנעים שהאירוע המצופה של השבט שלנו יתקיים בשנה הבאה. זה עניין של זמן ובעוד שאנחנו צריכים לחכות עוד קצת, אנחנו מבטיחים שהמהדורה הבאה של הפסטיבל תהיה יותר גדולה, נועזת וחזקה מתמיד. מבחן אמיתי ללוחמי סוף השבוע שלנו, כזאת שמאמצת את הנפש של השבט שלנו במלואה.
אנחנו מקווים שאתם תשמרו על ההזמנה שלכם, כי זה מה שתומך בנו בזמנים הקשים האלה. זה אפשרי גם לבקש וואוצ’ר של Q-dance והחזר כספי אבל שימו לב שאתם תאבדו את המקום שלכם בדפקון1 2022. כל רוכשי הכרטיסים יקבלו אימייל לפני ה-28 לפברואר, 2021. לעוד מידע אנא בדקו את ה- FAQ שלנו.
אנחנו מודים לכם על התמיכה הבלתי פוסקת ומקווים לראות את כולכם במהדורה הבאה.

*התאריכים עלולים להשתנות כאשר נקבל את האישורים מהרשויות.

דפקון1 נחשב למוקד עלייה לרגל לכל חובבי ההארדסטייל, הארדקור ושאר תתי הז’אנר. הוא הוקם בשנת 2003 וכיום מתקיים ליד העיר Biddinghuizen, כשעה נסיעה מזרחית מהבירה ההולנדית – אמסטרדם. מדי שנה האירוע מארח כ-100,000 איש ביום אשר חלקם נמצאים בקמפינג העצום וחלקם באים כמבקרים יומיים. הפסטיבל פופולרי מאוד בקרב מבקרי הפסטיבלים הישראלים ורבים נוסעים אליו מדי שנה בשנה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם