ביאוס לסופ”ש שני בטומורולנד: בוטלה במת ההולוגרמה של אריק פרידץ

Nelly Pavlovna | 31.07.2019 3212

שתפו את החברים

השנה, נראה היה כי היו הבדלים רבים מאוד בין סוף השבוע הראשון של טומורולנד לסוף השבוע השני.
על אף העובדה כי השניים התקיימו 3 ימים אחד אחרי השני, היו שינויים ממש משמעותיים בין השניים, בין אם זה מזג האוויר ואפילו הליין אפ.
דוגמא אחת מצערת במיוחד היא העובדה שבמת הפרידום המדהימה שאירחה את מופע ההולוספירה המטורף של אריק פרידץ בסוף השבוע הראשון, התמוטטה ביום שלפני תחילת הפסטיבל השני.

ביום שלפני הפתיחה של סוף השבוע השני של טומורולנד, במהלך המסיבות של תושבי הערים השכנות אשר גם הן מתקיימות במתחם הפסטיבל, התמוטטה התקרה בבמת הפרידום מעומס החום הכבד ששרר בבלגיה (כ-40 מעלות). המזל הוא שאף אחד לא נפגע מאחר והתקרה שקעה לתוך עצמה. כל הנוכחים באולם פונו אך המסיבה המשיכה בשאר האזורים.
לרוע מזלם של מעריצי פרידץ, זוהי בדיוק אותה במה שבה אמור היה להתקיים מופע ההולוספירה המטורף שלו אשר היה להצלחה מסחררת במהלך סוף השבוע הראשון (ראו סרטון מצורף).

כתוצאה מההתמוטטות, לא היה מספיק זמן לתקן את הנזק וכל הבמה עוצבה מחדש והפכה לבמה פתוחה וכך לבסוף אריק פרידץ ניגן סט רגיל ולא עם ההולוספירה.
בהחלט עצוב ומבאס למי שנכח אך ורק בסוף השבוע השני, אך לפחות אריק פרידץ נתן סט איכותי ומעולה והגשם המעיק החל בדיוק כשהוא סיים ולא במהלך המופע.
עם כל הצער שבדבר, אפשר גם להודות על כך שאף אחד לא נפגע בהתמוטטות ושכולם יצאו בריאים ושלמים והמסיבה המשיכה במקום אחר. גם דברים מעצבנים שכאלה קורים בפסטיבל אך טוב מאוד שההפקה עבדה קשה והצליחה לשנות את הבמה ולא לסגור אותה לגמרי בשביל משתתפי סוף השבוע השני.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם