לא מהעולם הזה: אריק פרידץ חושף מופע תלת מימד חדש בטומורולנד!

Nelly Pavlovna | 11.07.2019 3384

שתפו את החברים

פסטיבל המוזיקה האלקטרונית המפורסם ביותר בעולם – טומורולנד, עומד להתרחש בעוד כ-10 ימים והאמנים הגדולים בעולם מתכוננים למופע הגדול.
חלק מהם, הוא אחד מהמפיקים הנודעים והמוכשרים ביותר בעולם – הלוא הוא אריק פרידץ השבדי.
אריק, אשר ידוע במופעי ההולוגרמות המרהיבים שלו הולך לעשות זאת בפסטיבל הגדול ביותר בעולם!
פרידץ הולך לנגן בכדור הולוגרמה תלת מימד ענקי בגובה שתי קומות ועל ידי כך לחנוך את המופע החדש שלו – Eric Prydz In Concert EPIC!
הכדור החדש ייקרא EPIC 6.0: Holosphere.

“מאז שהתחלנו לעשות את EPIC”, מספר פרידץ,

“המטרה שלנו תמיד היתה להדהים אנשים אבל בדרך שבה זה מעולם לא קרה במופע של מוזיקה אלקטרונית.”

מופע ה-EPIC הראשון של אריק התקיים ב-2011 ומאז המופע גדל להיות לאחד מאירועי המוזיקה האלקטרונית הגדולים והבומבסטיים ביותר, מלאי מאות לייזרים, מסכים דיגיטליים גדולים יותר ממטוס ג’מבו ואפקטים הולוגרפיים.

פרידץ הציב רף גבוה במיוחד, אבל ייתכן והמופע שלו יגיע אף לשיאים חדשים. הצוות שלו עבד על ההולוספירה כבר שנתיים והם עומדים לחשוף אותה בטומורולנד הקרוב, ביום שבת ה-20 ליולי. גולת הכותרת היא ספירה ברוחב של 8 מטרים, וההפקה של זה כל כך מטורפת שהצוות של הפסטיבל היה צריך לשנות את כל ההפקה של הבמה בשביל זה. פרידץ יתקלט מפנים, ומיליוני פיקסלים ואלפי אורות יבהקו מסביבו אל עבר הקהל.

ההפקה מאחורי כל מופע EPIC שכזה היא כל כך מסובכת שמעט מאוד אולמות מסביב לעולם מוכנים לארח את זה וגם אז זה רק מספר מועט של פעמים. אריק מספר שהוא איבד מאות אלפי דולרים על מופעי EPIC, אך מבחינתו זה לא עניין של כסף אלא שימוש בטכנולוגיה על מנת ליצור חוויה שאף דיג’יי אחר אינו מציע.

“תותחי קונפטי ענקיים ולהביורים זה כל כך פרימיטיבי”

מספר פרידץ על תרגילי תשומת הלב הרגילים. “חשבתי שנוכל לעשות משהו יותר טוב מזה. משהו שונה ומרגש יותר.”

למי שלא ראה קטע ממופע EPIC של אריק פרידץ מעולם, השואוז האלה מתמקדים בסצינות הולוגרפיות מדהימות שיחד עם המוזיקה, מטריפות את הקהל. כך לדוגמא, מקרן ברוחב של 44 מטרים נתלה מהתקרה מעל הקהל וגרם לכל הסצינה להיראות כאילו היא התרחשה באוויר. בפעם אחרת, הולוגרמה ענקית של אסטרונאוט רכנה מעל הקהל.

למעשה, אף מופע של EPIC הוא לא כמו האחר. “אני פשוט אשתעמם”, טוען פרידץ.
“אם אני אנגן אם אותם שני שירים ברצף, מישהו יגיד, עשית את אותו הדבר בפעם ההיא בפנסילבניה או איבדת את זה עכשיו, אתה נהיה עצלן.”
הקהל תופס מאריק פרידץ ומצפה ממנו למופע מושקע ולכן הוא לא מבין איך דיג’יים יכולים להכין סט לפני הזמן. ” אני לא מבין איך אפשר להכין סט בחדר מלון שקט כשאתה אוכל קלאב סנדביץ’ עם טלויזיה ברקע. איך זה הולך לעבוד עם אנשים בפסטיבל או במועדון, אני לא מאמין שזה קיים.”

פרידץ והצוות שלו לא יודעים אם יהיה תאריך נוסף להולוספירה. כרגע הם מרוכזים אך ורק בהופעת הבכורה בטומורולנד. כך למעשה, שנתיים של עבודה קשה יתרכזו אל תוך שעתיים של סט מרהיב ומושקע ובכך יציבו רף חדש לא רק לפרידץ, אלא לתעשייה כולה.
פרידץ מתרגש מאוד לראות את היצירה הכמעט בלתי אפשרית שלו קמה לתחייה והוא מקווה שאנשים ירגישו את אותו הדבר. “זה כיף לראות כמה רחוק אתה יכול לקחת את זה”, הוא אומר עם חיוך,

“כמה שאתה יכול לקחת דברים לקיצון, ואיך שאתה יכול לבוא עם רעיונות שאף אחד לא ראה או שמע בעבר ואז לראות אנשים משתגעים מזה, זו פשוט הרגשה מדהימה.”

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם