דדמאוס פותח על דימיטרי וגאס ולייק מייק

Nelly Pavlovna | 24.11.2019 3935

שתפו את החברים

כבר זמן מה שלא שמענו את דדמאוס מעליב מישהו, בעיקר מאז שהוא חטף ביקורת לאחר שקרא למוזיקה של סלושי “מפגרת”, סלושי פירסם לאחר מכן פוסט בו הוא חשף כי הוא אכן סובל מפיגור קל ודדמאוס לא ידע איפה לקבור את עצמו.
אבל עכשיו, מסתבר שמר עכבר חזר לסורו והחליט שוב לפרוק את הזעם שלו כלפי אנשים ברשתות החברתיות. והפעם על הכוונת – הצמד הבלגי המוביל דימיטרי וגאס ולייק מייק.

הכל התחיל כאשר הצמד ודדמאוס הופיעו יחד בפסטיבל דרימפילדס במקסיקו.
דדמאוס נתן סט טכנו בשם הבמה השני שלו – טסט פיילוט ודימי ומייק עשו את שלהם כרגיל, הבעיה החלה כאשר האמנים ניגנו באותו הזמן את הופעות הסגירה של הפסטיבל בבמות שונות אך כנראה קרובות מדי. מסתבר שדדמאוס שמע את הצעקות של הצמד על הבמה שלו והוא ממש לא אהב את זה. המפיק הקנדי פירסם פוסט זועם מאוד ברדיט –

“אני מצטער אבל דימיטרי ולייק מייק או מי שהם לא יהיו רציני צריכים לסתום את הפה שלהם! רציני! כמה זה כבר קשה לעבור סט שלם מבלי לתפוס את המיקרופון כל 3 שניות ולשאול את כולם איך הם מרגישים, להרים ידיים באוויר, לספור עד 3 או מה הם הזמינו בשירות חדרים כל 5 שניות ארורות? זה מספיק גרוע שהם מגנים את המוזיקה מהגרועות ששמעתי בעשור אז הם גם מתארים אותה כל 4 שניות ברמקולים. נגנו את הפאקינג דיסק, תרימו אגרופים באוויר ותמחאו כפיים אם אתם חייבים… אבל לעזאזל. פאקינג סתמו את הפה. LOL.”

וזה לא הספיק לו –

“תזכורת לעצמי – לעולם לא להופיע באותו הליין אפ כמו שני חתיכות החרא האלה”

יום לאחר מכן דדמאוס פירסם עוד פוסט –

“LOL הייתי קצת שיכור כשכתבתי את זה… בעקרון, פאקינג לא אכפת לי… לעזאזל איתם. אני חושב שהבעיה הגדולה שלי היתה שהבמה והפטפוט האינסופי שלהם היה 6 מטר משלי ואני מנסה לנגן וכל מה שאני שומע זה את הטיפשים האלה!”

ומה אמרו על זה דימי ומייק? בינתיים השניים לא הגיבו. אז האם יהיה כאן קרב ציוצים ופוסטים? נמשיך לעדכן.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם