האם דאפט פאנק עומדים לשחרר אלבום חדש?

Nelly Pavlovna | 8.02.2020 3252

שתפו את החברים

אין כמו לנחש האם השמועות על ההרכב האלקטרוני הוותיק והמסתורי דאפט פאנק הן נכונות או לא. בימים האחרונים, התעוררו להן השמועות על אלבום קרב ובא של הצרפתים המוכשרים.

מסמכים לא מאומתים דלפו לרשת וחשפו מידע על אלבום חדש שעתיד לצאת בקיץ הקרוב, הרבה מהפרטים שנמצאים במסמכים האלה מצביעים על אלבום של ממש, ואם לא כך הדבר אז הזיוף הזה מושקע ומוצלח מאוד. ישנם מספר אלמנטים שיכולים לגרום לגולש התמים להאמין כי מדובר במסמכים אמיתיים, דבר ראשון הוא שתאריך היציאה – מאי הקרוב, הוא 7 שנים בדיוק (עד לשבוע) מאז יציאתו של אלבומם הרביעי של ההרכב -Random Access Memories. בנוסף, ישנו מסמך המעיד על הוצאת מוצר שמציין שההוצאה ביפן תכלול טראק בונוס – דבר שאינו יוצא דופן אצל דאפט פאנק. הנציגים המשפטיים שמיצגים את ההרכב ייצגו אותם גם בעבר והגישו בקשה לסימן המסחרי DAFT TRAX SARL בשנת 2018. מהנדס המיקס הרשום במסמכים – נתן “מיק” גוסאוסקי עבד עם ההרכב גם על אלבומם הקודם, ובשביל לסגור את ספירת הספקולציות – גם רשימת הטראקים נכללה במסמכים שדלפו.

המסמכים הנ”ל דלפו לרדיט ולדיסקורד ולכן האמינות שלהם מוטלת בספק גדול מאוד, אבל קשה להאמין שהחוזה של ההרכב עם קולומביה רקורדס נחתם רק לאלבום אחד אלא למספר אלבומים. כמובן שבלי שום מקור מהימן שיאמת את כל מה שנכתב, לנו אין דרך לדעת מה נכון ומה לא, אלא רק לצפות לעוד אלבום מההרכב המוכשר והאגדי.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם