מסתמן: דחייה לפסטיבל קאוצ’לה

Nelly Pavlovna | 13.03.2020 2820

שתפו את החברים

וירוס הקורונה ממשיך להכות בפסטיבלים הגדולים בעולם, והפעם על הכוונת – קאוצ’לה שבארצות הברית. הפסטיבל הוא אחד מאירועי המוזיקה הגדולים ביותר בעולם והוא מארח על פני שני סופי שבוע כרבע מיליון מבקרים.
מספר מקורות דיווחו למגזין Your EDM כי הפסטיבל לא יבוטל אלא ידחה לאוקטובר הקרוב. בשונה מפסטיבלים רבים שטענו כי הם “נדחים” אך לא נתנו שום תאריך חדש מדויק, קאוצ’לה החליטו לקיים את הפסטיבל חצי שנה לאחר המועד המקורי על מנת לאפשר לפחד והבהלה מפני הווירוס להירגע (בתקווה).

העיתונאי האמריקאי ישאר עלי מדווח על אותם מקורות וטוען כי הפסטיבל יידחה לאוקטובר והליין אפ הנוצץ לא מתוכנן להשתנות. בחוזה של קאוצ’לה האמנים מתחייבים לא להופיע 6 חודשים מהאירוע באותו אזור, לכן לכאורה לא אמורה להיות להם שום הופעה אחרת באזור בחודש אוקטובר.
התאריכים החדשים צפויים להיות בסופי השבוע של 9-16 באוקטובר, 2020.

כזכור, הפסטיבל אמור היה להתקיים בעוד כחודש, בסופי שבוע של ה-10 וה-17 באפריל במדינת קליפורניה שבארצות הברית ולכלול את האמנים הגדולים בעולם ממגוון ז’אנרים – החל מפופ לרוק, אינדי ואלקטרוני. הליין אפ נחשב לאחר הטובים מבחינת פסטיבלים מולטי-ז’אנריים וכוללים הדליינרים כמו קלווין האריס, רייג’ אגיינסט דה משין, טרוויס סקוט, לנה דל ריי, דיסקלוז’ר, פלום, פטבוי סלים, לואיס דה צ’יילד ועוד רבים וטובים.
נכון לעכשיו עוד לא נמסרה הצהרה רשמית מצד הפסטיבל אך נמשיך לעדכן.

ורק ניתן לשאול – מה יעשו כל דוגמניות השקל של אינסטגרם ללא תמונת הקאוצ’לה בסטייל שלהן? ליבנו איתן.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם