קארמין קונטה

קארמין קונטה מ- TALE OF US מואשם בתקיפה מינית

Nelly Weissfeld | 19.05.2024

שתפו את החברים

האשמות חדשות נגד קארמין קונטה, חצי מצמד המלודיק טכנו המהולל TALE OF US. אישה מקסיקנית פרסמה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה, בו היא טוענת שהמפיק סימם ואנס אותה. היא התעוררה כאשר היא מדממת מאזור החלציים שלה ופנתה לקבלת טיפול רפואי. היא מציינת כי יש לה את כל המסמכים והתרופות שהיא קיבלה, ביחד עם תמונות וסרטונים מהמלון שבו קרתה, לכאורה, התקרית. האישה טוענת כי הוא עשה זאת בזמן שהיה עם הצוות שלו במקום ויש לה נתוני מיקום שיאמתו את הסיפור. למעשה, האישה טוענת כי יש לה הוכחות לכל הסיפור שלה ואת חלקן היא כבר פרסמה בפוסט.

בהצהרה שלה, היא כותבת כי היא רוצה לחשוף את הסיפור הזה כדי להעלות את המודעות לגבי המעשים של קונטה ולמנוע ממקרים כאלה להתרחש בעתיד. היא מבקשת תמיכה מתעשיית המוזיקה, פעילים למען נפגעות תקיפה מינית והציבור כולו.

חלק גדול מהפוסט הארוך שלה מדבר גם על כך שקונטה הוא תומך כת השטן וכי הויזואלים המרהיבים שנראים בהופעות של TALE OF US וגם AFTERLIFE מייצגים למעשה את האמונות האפלות שלו. היא מקשרת את התקיפה המינית שלו לחלק מהאמונה ואף טוענת כי בהתחלה הוא התנצל על מעשיו. נכון לעכשיו, קונטה ושום גורם מטעמו לא פרסמו תגובה להאשמות. בנוסף, לא נראה כי תלונה רשמית הוגשה במשטרה.

הפוסט הולך וצובר תאוצה וכבר כמה גורמי תקשורת פרסמו את הידיעה. החשבון הרשמי של המפיק הבריטי הידוע דריוס סירוזיאן, עשה לו לייק. נכון לעכשיו, מאות רבות של תגובות נכתבו על הפוסט ורבים מביעים את צערם על המקרה. עם זאת, נראה כי הרבה תגובות שלא מסכימות עם הפוסט נמחקות.

 

אלה חלק מהתגובות שנמחקו:

tale of us

 

דיונים נוספים כבר רצים ברדיט אך כמובן יש לזכור כי אנחנו מקבלים פה רק צד אחד של הסיפור.

 

קראו את הפוסט המקורי:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @li.1111.li

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם