ברגהיין

חודש הפתיחה של הברגהיין: 19 חלו בקורונה

Nelly Weissfeld | 28.10.2021

שתפו את החברים

עם הסרת ההגבלות בגרמניה, מועדון הברגהיין הנחשב בברלין פתח סוף סוף את שעריו, לראשונה מאז חודש מרץ 2020.

עם זאת, על אף הבדיקה הקפדנית בכניסה אשר התאפשרה אך ורק למחוסנים ומחלימים, 19 איש חלו בקורונה בערב אחד. החיפוש לאחר מקור ההדבקה ושאר 2,500 המבקרים נמצא כרגע בתהליכים.

למרבה המזל, כל מי שחלה חטף סימפטומים קלים בלבד. הרשויות יצרו קשר עם המבקרים לאחר שמשרד הבריאות הגרמני דרש קבלת רשימות שכאלה למקרים של התפרצויות קורונה.

Clubcommission ברלין – איגוד המועדונים, אירועים ואירועי התרבות בעיר, לא רואים שום סיבה לדאגה לאחר ההתפרצות הזו. "אנחנו מאמינים שזה נורמלי, זה סיכון שאנחנו עכשיו חיים איתו." נמסר מדובר האיגוד, לוץ לייכסנרינג.

מבחינת החוק בברלין, כל בעל עסק – מועדונים, ברים או מסעדות, יכולים להחליט אם הם מכניסים רק מחוסנים ומחלימים (G2) או גם בעלי בדיקות בלבד (G3). מקומות רבים החליטו כי הם הולכים עם ה-G2 בלבד מסיבות אידיאולוגיות או לוגיסטיות. כניסה של מחוסנים לוקחת הרבה פחות זמן לבדיקה מאשר נבדקים. בנוסף, הרבה יותר קל לזייף בדיקה מאשר חיסון שנבדק גם בעזרת תעודה מזהה.

ואכן, הנהלת מועדון ברגהיין, אשר נמצא במקום ה-6 ברשימת המועדונים המובילים בעולם, החליטו כי יש להם גם ככה מספיק אנשים שרוצים להיכנס בכל פעם ואין להם שום צורך להתחיל להתעסק עם לא מחוסנים ובדיקות.

 

האם הממשלה בברלין תיבהל מהנתונים ותורה על סגירה מחודשת של מועדונים או הגבלות נוספות? סביר להניח שלא, כרגע הנתון הוא ש-66% אחוז מהאוכלוסייה התחסנו באופן מלא וזה נראה שבסך הכל יותר ויותר הגבלות מוסרות והחיים חוזרים לשגרה (ובתקווה שזה יישאר כך).

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם