ברגהיין

הכינו את מכנסי העור: מועדון הברגהיין נפתח מחדש

Nelly Weissfeld | 5.10.2021

שתפו את החברים

חדשות טובות לכל חובבי מסיבות האנדרגראונד בברלין, מועדון הברגהיין האייקוני עומד לפתוח את שעריו למסיבה רגילה בפעם הראשונה מאז חודש מרץ, 2020.

הפתיחה מגיעה לאחר ההחלטה המרגשת של הממשלה בברלין לאשר את פתיחתם של המועדונים לבליינים אשר חוסנו או שהחלימו מהקורונה.

ברגהיין נחשב לאחד המועדונים המובילים בעולם ולאחרונה הוא אף זכה במקום ה-6 בדירוג 100 המועדונים המובילים בעולם של המגזין הבריטי הנחשב – דיג'יי מאג.

הבעלים של המועדון פרסמו את ההצהרה הבאה:
"לעיתים קרובות, מוזיקה נתפסת כשמשהו אנושי ואוניברסלי, שפה שמובנת בכל רחבי העולם. זה לא הגיוני מבחינה אבולוציונית, אבל זה נודע בחיזוק תחושת הקהילתיות מתחילת היסטוריית האנושות. זה ההד של האנושיות שלנו, שמובילה למבנה דומה והיא מזוהה ללא קשר לרקע תרבותי – בין אם זה שיר אהבה או טראק של דאנס. מוזיקה זו התשובה. ועם זה במחשבה, תנו לבאס להפציץ, נתראה ברחבת הריקודים!"

על אף העובדה שהמועדון לא פעל במתכונת הרגילה שלו, הוא עדין הצליח להישאר איכשהו פעיל. ברגהיין אירח "מסיבות" (יותר כמו בר) בחלק החיצוני שלו, אירועי אמנות ועוד.
למי שחי בכוכב אחר, ברגהיין הוא אחד מהמועדונים הנחשבים ביותר בברלין. בכל יום שבו יש מסיבה, משתרך לו תור מטורף של רייברים שרוצים להיכנס. עם זאת, הכניסה למועדון ממש אינה מובטחת. בכניסה נמצא הסלקטור המפורסם ביותר בעולם – סבן, שבתוך שנייה מחליט אם אתם יכולים להיכנס או לא, אך ורק על סמך המראה החיצוני שלכם. המצב עד כדי כך קשה שאתרים שלמים ופורומים קמו כדי לייעץ ולתאר חוקים של מה יעזור להיכנס, למשל – תלבשו שחור, אל תחייכו, אל תבואו בקבוצות גדולות, אל תסתכלו על הטלפון וכו'.

 

בהצלחה לכולנו!

 

 

נושמים מוזיקה אלקטרונית?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.
מכורים ממש? הצטרפו לקהילת הרייברים של ישראל

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם