באסנקטר

הדיג׳יי האמריקאי הזה מואשם בבעילה של קטינות

Nelly Weissfeld | 14.04.2021 2041

שתפו את החברים

בשנה שעברה, הדיג’יי והמפיק האמריקאי באסנקטר, או בשמו האמיתי לורין אשטון (43), הואשם בבעילה של קטינות. כעת, נפתחת התביעה נגדו והאישומים מתגלים. אשטון מואשם בבעילת קטינות, פורנוגרפיית קטינים וסחר בבני אדם. שתי התובעות, רייצ’ל ראמסטבוטום ואלכסיס בוולינג טוענות שאשטון התעלל בהן כאשר היו קטינות. בנוסף לכך, מספר חברות הפקה שעבדו איתו הואשמו גם הן בסחר בבני אדם. בכתב התביעה נטען כי אשטון נהג לפתות קטינות באמצעים שונים, בהם טוויטר, מועדוני מעריצים ואפילו יוזמות צדקה. נראה כי חלק מהתביעה מונעת על ידי עמוד פייסבוק בשם @EvidenceAgainstBassnectar אשר הוקם בחודש יוני שעבר וכולל טענות של נשים רבות נגד באסנקטר.

 

עורך דין מטעם התביעה מסר כי, “התביעה הזו באה לעשות חשבון לא רק עם באסנקטר, אלא גם עם כל הממסדים שמשתפים פעולה עם ההתעללות שהוא לכאורה ביצע.” מנגד, עורך דינו של באסנקטר דוחה את כל ההאשמות נגדו. “ההאשמות המגוחכות האלה, שנוצרו במיוחד עבור התקשורת ולא עבור בית המשפט, הן חסרות בסיס ואנחנו מחכים בקוצר רוח להוכיח זאת.”

ההאשמות טוענות שאשטון “הכניס את עצמו” לחייהן של הקטינות על ידי כך שהציע להן כרטיסים בחינם להופעות שלו וקישר אותן לעוד מעריצות תוך כדי עידוד של “תרבות המושתת על ערכים כמו קבלה וקולקטיביזם”. בנוסף, נטען שאשטון היה בעל השפעה רבה על חייהן של הקטינות, שהוא שכב איתן ללא אמצעי הגנה וסיפק כסף או חפצי ערך אחרים לקורבנותיו.

ואם זה לא מספיק, התביעה גם טוענת שהאנשים שהיו מסביב למפיק, ידעו על מה שהוא עושה ואף שהייתה בדיחה שרצה עליו על כך שהוא צריך “למצוא דייט בנשף תיכון”.

שתי המאשימות טוענות שאשטון פנה אליהן בהודעה פרטית בטוויטר, אל ראמסטבוטום הוא פנה בשנת 2012 כאשר היתה עדין קטינה ובתיכון. בהתחלה, הוא הציג את עצמו כ”חבר ומנטור” ואף קרא את העבודות שלה בבית הספר. עם זאת, בהודעות היה טון מיני מסוים, כאשר אשטון שאל אותה מה היתה עושה אם הם היו נפגשים וכאשר הציג דרישה שתיפרד מבן זוגה. בנוסף, הוא זרק הערות מיניות על שם משפחתה וגרם לה להשתתף עימו בסקס בטלפון. ראמסבוטום טוענת שהם נפגשו לבסוף במאי, 2013 בבית מלון בממפיס, טנסי ושם הם קיימו יחסי מין. לטענתה, אשטון סירב לשים קונדום ולאחר מכן נתן לה 1,000$. לאחר כמה שבועות, אשטון הזמין אותה להתארח איתו בבית מלון אחר בנאשוויל, לטענתה, הוא החזיק אותה שם ארבעה ימים ודרש שהיא תתחבא כאשר רום סרוויס הגיע והתעצבן כאשר היא ענתה לטלפון. בנוסף, הוא ביקש ממנה לשלוח לו תמונות מיניות שלה כשהיא עירומה והיא עשתה זאת. הפעם האחרונה שהשניים נפגשו היתה בחודש נובמבר, 2013, על אף כי אשטון לכאורה פנה אליה בשנת 2017 אחרי שתנועת MeToo# החלה. בשנת 2020, לאחר שעלה עמוד ההאשמות על באסנקטר באינסטגרם, אשטון לכאורה המשיך לנסות ליצור איתה קשר אפילו שהיא חסמה את המספר שלו.

ראמסבוטום, שעל פי טענתה, היתה בטיפול בעקבות מה שאשטון עשה לה, בכל זאת הסכימה לדבר איתו בטלפון. במהלך השיחה, אשטון הודה שמה שהוא עשה לה היה “לגמרי לא הולם” ו”ממש שגוי”. אבל הוא גם טען שבעוד שהוא רוצה “לקחת אחריות”, זו היתה אשמתו של ראמסבוטום שהוא לא יכול: “הייתי יכול לעשות כל כך הרבה יותר, אם לא היה אדם אחד שיכול ללחוץ על כפתור ולשים אותי בפאקינג כלא.” אשטון לכאורה מציין את האיום של הכלא עוד מספר פעמים בשיחה והציע לבחורה “כסף והטבות אחרות במטרה לגרום לה לא לדבר.”

 

 

המאשימה השנייה, בוולינג, טוענת כי היא נפגשה עם אשטון בפעם הראשונה באפריל 2014 כאשר הוא הציע לה כרטיסים בחינם להופעה שלו. היא נהגה לשם מהבית שלה בקאנטקי אך לא הורשתה להיכנס כי היא עוד לא היתה בת 18. אשטון אמר לה לפגוש אותו במלון שלו בקרבת מקום ובנקודה מסוימת הוא לקח אותה אל השיחים, שם הם התחבאו במשך שש שעות, בעוד הם מתנשקים ונוגעים אחד בשנייה. בוולינג טוענת שהשניים נפגשו פעמיים נוספות בקאנטקי, בבית המלון שלו. בדומה להאשמות של ראמסבוטום, בוולינג טוענת שאשטון הציג את עצמו כמנטור שלה לאחר שאביה נפטר, אך עם זאת, ביקש ממנה לשלוח לו תמונות עירום שלה. בין השנים 2014-2016, אשטון שילם והטיס את בוולינג בכל רחבי המדינה בשביל שייפגשו בזמן שהוא בסיבוב הופעות, המפגשים האלה כללו יחסי מין. לטענת בוולינג, הפעם האחרונה בה הם נפגשו היתה בשנת 2016, בביתו בקליפורניה.

ביוני האחרון, בוולינג טוענת שאשטון יצר איתה קשר לגבי מורה למוזיקה בתיכון שלו שניהל יחסים עם קטינה, הוא ניסה לשכנע אותה שמה שהיה ביניהם לא היה דומה. לאחר מכן, בוולינג טוענת שקיבלה פנייה ממנהל ארגון הצדקה של אשטון בניסיון להשתיק אותה לגב מה שקרה בין באסנקטר לבינה, כאשר היתה קטינה.

התובעות מבקשות משפט עם חבר מושבעים ופיצויים בסכום שיכול למנוע באופן אפקטיבי מקרים דומים ושישקף את גודל הנזק שהמואשם גרם למאשימות.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם