בעקבות האשמות בעילת הקטינות: Bassnectar לוקח הפסקה מעולם המוזיקה

Nelly Pavlovna | 7.07.2020 2271

שתפו את החברים

סערה בעולם המוזיקה האלקטרונית.
המפיק והדיג’יי האמריקאי באסנקטר, בשמו האמיתי לורין אשטון (42) מואשם בבעילת קטינות ובעקבות כך, לוקח הפסקה מעולם המוזיקה האלקטרונית.
הכל החל כאשר ב-28 ליוני צץ עמוד אינסטגרם בשם Evidence Against Bassnectar (ראיות נגד באסנקטר) ופרסם אינספור צילומי מסך של התכתבויות ואימייל של אשטון עם נשים שונות. לעמוד יש כבר 14 אלף עוקבים ו-59 פוסטים שונים, חלקם אף משנת 2012.
בהתחלה דחה באסנקטר את כל ההאשמות ואף הציע טיפול בחינם לכל מי שחוותה תקיפה מינית מכל סוג שהוא.

“השמועות על התנהגות מינית הולמת מצידי הן לגמרי לא נכונות. אני רוצה לסכם את זה בזה, כי זה באמת כל כך פשוט. מעולם לא הייתי מעורב בשום דבר שלא היה לגמרי, באופן מוחלט מוסכם… בשנות ה-20 וה-30 שלי, הייתי בנסיעות בלי הפסקה ומעולם לא הרגשתי שיש לי בית קבוע. רוב הנשים שפגשתי היו צעירות ממני ובקולג’, דבר שבזמנו לא נראה מוזר, שגוי או קריפי. היה לנו מאוד כיף ביחד וברוב המקרים חלקנו חיבור יפיפה או חברות מתמשכת. כשאני מסתכל לאחור, אני אומר שהלוואי ולא הייתי נפתח לאף אחד שפגשתי בדרכים כי לכל מערכת יחסים בקונטקסט הזה יש פוטנציאל להפוך למסובכת, חסרת מבנה או לגרום לנזק רגשי בלתי מוכוון לאחרים… אם את קורבן אמיתי של אלימות מינית, אנחנו תומכים בך 100% ועומדים איתך. אם את מנסה לנצל את המצב ולקבוע האשמות שווא, את מזלזלת בנשים וגורמת ליותר כאב.”

מההודעה הזאת ניתן היה להבין כי לורין דוחה את ההאשמות נגדו וטוען לחפותו אך לאחר מכן הגיעה עוד פוסט, הפעם בחשבון האינסטגרם שלו, בו הוא כבר נשמע מעט שונה. “ככה אני מתכוון להעביר את הקיץ שלי, לבחון את הפריבילגיה שלי ולפתוח את התקשורת שלי עם אנשים שהיתה לי איתם מערכת יחסים רומנטית בעבר. הדבר שאני הכי פתוח לגביו זה ריפוי.”

אבל כעת יוצאת הצהרה נוספת מצידו בה הוא מודיע על הפסקה מעולם המוזיקה.

“אני עוצר את הקריירה שלי ומוותר על מעמד הכוח והפריבילגיה בקהילה הזו כי אני רוצה לקחת אחריות. אני מרגיש חמלה עצומה כלפי כל מי שיתכן ופגעתי בו. אני באמת מקווה שתתנו לי את ההזדמנות בשביל לעבוד יחד לעבר הריפוי. השמועות שאתם שומעים אינן נכונות, אבל אני מבין שכמה ממעשיי בעבר גרמו לכאב ואני מצר על כך מאוד… מתישהו בעתיד יתכן ואני אחלוק מחשבות נוספות על העניין הזה אבל נכון לעכשיו, בבקשה שמרו על עצמכם ואני מאחל לכם את העתיד הזוהר ביותר.”

כרגע אין שום תביעה משפטית בנושא אך כנראה זה רק עניין של זמן והסיפור עוד רחוק מלהיגמר. נמשיך לעדכן.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם