מרגש: שיר חדש שאביצ’י הפיק לפני מותו משתחרר

Nelly Pavlovna | 9.05.2019 3373

שתפו את החברים

עבר פחות מחודש מאז ששוחרר השיר הראשון מתוך אלבומו הקרב של אביצ’י – Tim.
הטראק SOS בשיתוף עם הזמר הבלתי נשכח מ- Wake Me Up , הלוא הוא Aloe Blacc העביר צמרמורות אצל המעריצים ברחבי העולם, וגם כבש את המצעדים והגיע למקומות ראשונים במדינות כמו שבדיה, פינלנד, גרמניה, יפן, אוסטרליה, הולנד ועוד רבות אחרות.

כעת, מדווח כי טראק נוסף מתוך האלבום הקרב ובא עומד להשתחרר כבר מחר!
שם השיר החדש הוא Tough Love וגם הוא שיתוף פעולה עם דמויות מוזיקליות נחשבות.
הטראק הוקלט בשיתוף פעולה עם הצמד וינסנט פונטר וסאלים אל-פאקיר הידועים גם בשם הבמה שלהם- Vergas & Lagola ועם אשתו של פונטר – אגנס.

לזמרים עבר עשיר עם אביצ’י והם עבדו איתו על כמה מהטראקים הבלתי נשכחים שלו כגון – Silhouettes, Hey Brother, Without You ועוד.

הצוות של אביצ’י העלה ליוטיוב סרטון אשר מתאר את סיפורו של הטראק החדש. פונטר מספר כי אביצ’י רצה ש- Tough Love יהיה דואט ואף מראה הודעה שאביצ’י רשם –

“זה [הטראק] צריך להיות דואט, הכי מגניב אם אלה יהיו זוג אמיתי או כאלה שעבדו אחד עם השני מספיק כדי שייחשבו כזוג!”.

הסרטון מתאר את תהליך היצירה של הטראק ואף מעניק הצצה ראשונית לקטעים ממנו. וינסנט פונטר טוען כי “אביצ’י היה מאוד נרגש לגבי השיר הזה ולכן אני חושב שהוא צריך להיות משוחרר”.
הטראק כולל מלודיות שהושפעו מהתקופה שאביצ’י למד את המוזיקה של צפון-מערב הודו.
“באופן מפתיע, ההשפעות ההודיות התאימו מצוין לשיר שעבדנו עליו, זה משהו שהיה ממש טיפוסי לטים.” מספר פונטר.” הוא היה גאון מוזיקלי”.

האלבום החדש של אביצ’י שהוקלט ברובו לפני מותו עומד להשתחרר ב-6 ליוני. הוא ייקרא Tim, על שמו האמיתי של אביצ’י וכל ההכנסות ממנו ייתרמו לקרן של טים ברגלינג שהוקמה במרץ ומטרתה כרגע היא לסייע ולתמוך בנושאי בריאות הנפש.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם