מאומת: מוזיקה מקורית שהפיק אביצ’י תשתחרר ב-10 לאפריל “TIM”

Nelly Pavlovna | 5.04.2019 3409

שתפו את החברים

בשורות גדולות למעריצים ברחבי העולם של המפיק והדיג’יי המנוח אביצ’י.
עם פטירתו הבלתי צפויה של אביצ’י לפני שנה, נותרה מאחור הרבה מאוד מוזיקה מקורית שלא שוחררה. וכעת המגזין הנודע ניו-יורק טיימס מדווח כי אלבום חדש בשם “טים” עומד לצאת ב-6 ליוני,2019.

הסינגל הראשון מתוכו – SOS הוא שיתוף פעולה עם הקול מאחורי Wake Me Up , הלוא הוא Aloe Blacc והוא עומד לצאת ממש בקרוב, ב-10 לאפריל, 2019 .

כזכור, אביצ’י לא היה נשוי וגם לא היו לו ילדים וכל ההון העצום שהוא הותיר מאחוריו הלך לאביו ואמו (על פי חוק הירושה השבדי).

כל הרווחים מהאלבום הצפוי יתרמו לארגון ללא מטרות רווח החדש שמשפחתו הקימה בשמו – “הקרן של טים ברגלינג”. מטרת הארגון הוא לעזור לטפל בבריאות הנפש ולהיאבק בהתאבדות. הארגון יושק באופן רשמי ביום השנה למותו של המפיק המוכשר – 20 באפריל, 2019.

קארל פלק, הוא מלחין ומפיק מוזיקה שבדי אשר עבד רבות עם אביצ’י בעבר והוא זה שגם הפיק וסיים את האלבום המדובר.
על פי הצהרה מהצוות של אביצ’י, האלבום היה “75-80 אחוזים גמור”, הם מציינים.

“הוא השאיר מאחוריו אוסף של שירים שהיו כמעט מוכנים, יחד עם רישומים, שיחות אימייל והודעות טקסט לגבי המוזיקה.”

וכך, התפקד פלק לסיים את מה שטים ברגלינג לא הספיק לעשות. אחד השירים באלבום הוא הטראק שדלף – Heaven יחד עם סולן להקת קולדפליי- כריס מרטין.

קארל עבד על האלבום במשך 6 חודשים וכעת הוא מספר על המסע הנפשי שעבר תוך כדי ועל הקושי לסיים את העבודה.

“ניסיתי להפיק מתוך עיניים ואוזניים של מישהו אחר, מישהו שלא נמצא שם.” מתאר קארל. “זה היה ממש קשה לא לתת לעצמי ביקורת במשך כל הזמן הזה. האם הוא היה אוהב את זה? מה הוא היה עושה?”

מהצוות של חברת התקליטים סוני נמסר כי “האלבום הרגיש עקבי ואישי”.

כזכור, אביצ’י או בשמו האמיתי טים ברגלינג, התאבד ב-20 לאפריל, 2018 בחדר מלון בעיר מוסקט שבעומאן. על פי הדיווחים, טים עשה זאת בחדרו באמצעות שברי זכוכית. העדויות מצביעות כי הוא לא עשה זאת בכוונת תחילה והוא לא השאיר אחריו מכתב או צו ירושה. אביצ’י היה בן 28 בלבד כאשר הוא נפטר.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם