עצרו הכל: סטיב איוקי פתח פיצרייה משלו!

בר מנור | 15.07.2018 6312

שתפו את החברים

למרות שהיינו בטוחים שהוא ישבור את תחום המזון עם עסק לעוגות קצפת המותאמות לזריקה אל תוך קהל גועש- סטיב איוקי השיק את העסק החדש שלו: ה- PizzAoki!

אין לנו שמץ של מושג מה עבר בראשו של סטיב איוקי, מפיק העל ממיאמי ואחד מהאמנים הפעילים בסצינה, כאשר הוא החליט שהגיע הרגע בחיים שתהיה לו פיצרייה משלו, אבל- מברוק.

סטיב איוקי השיק בשבוע האחרון את הבייבי החדש שלו, פיצרייה העונה לשם PizzAoki (פיצאיוקי), אי שם בלוס אנג'לס. שירות הפיצה החדש של הפיצרייה הכי מסקרנת בעיר יתאפיין בשיטת "משלוחים בלבד" ובאמצעות הרוטב המיוחד שמאמא איוקי רוקחת בעצמה. אלו מכם שנמצאים בעיר הנוצצת אף ישמחו לדעת שהמקום ישיק פיצות שוברות שגרה- בדיוק כמו האמן עצמו. על פי מקורות אף נאמר כי הפיצרייה מציעה פיצות ייחודיות בעלות 10 תוספות שונות!

יחד עם חברת " Cloud Kitchens" ו-" Family Style Inc." המספקות שירותי תוכנה ותשתיות עבור מקומות המציעים שירותי משלוחים ענפים, הפיצרייה של המפיק נמצאת בנסיקה. סטיב איוקי כבר הספיק לפרסם את הלוגו הרשמי של המסעדה הייחודית ואף הוסיף סרטון שלו מככב במטבח:

נפתחה רק השבוע אך כבר פתחה לעצמה חשבון אינסטגרם- המקום הדש כבר מסעיר את הרשת. כמעט 12,000 עוקבים חדשים נוספו לחשבון אשר מעלה תמונות שגורמות לנו לרצות לתפוס טיסה:

https://www.instagram.com/pizzaoki/

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם