ויני ויצ’י, אלוק ארמין ואן ביורן וצפריר: האם זה יהיה להיט הקיץ של 2018?

בר מנור | 12.06.2018 8030

שתפו את החברים

אחרי טראק הפריצה שאף אחד לא ישכח לצד ארמין ואן ביורן, ויני ויצ’י מתאחדים בשנית עם חלוץ הטראנס והפעם עם שחקן חיזוק מיוחד: ALOK!
האם זה הולך להיות השיר שהולך לכבוש את עונת הפסטיבלים שבפתח?

בסרטון מסקרן במיוחד שפרסם אלוק ברשתות החברתיות ביום ב’ האחרון, סיפק האמן הברזילאי הצצה לטראק אדיר שהוא מסתיר בשרוול, ולא סתם טראק- קולאב מרשים במיוחד. לצידו של אמן הברזיליאן-בייס המוביל בעולם התאגדו גם אגדת הטראנס, ארמין ואן ביורן וגם המותג הלוהט מישראל- ויני ויצ’י, עבור יצירתו של טראק בעל פוטנציאל לסחוף את הבמות הכי גדולות בעולם.

A post shared by Alok Petrillo (@alok) on

לאחר שנה פורה במיוחד עבור צמד הישראלים, מתן קדוש ואבירם סחראי חוזרים לאולפן עם האיש והאגדה- ארמין ואן ביורן, כמעט שנתיים לאחר שיצרו השלושה את טראק הפריצה “Great Spirit”. הטראק, שהפך להיות המנון עולם הטראנס הפסיכודלי, סלל את דרכם לפסגה וכיום מונה כ-54,000,000 האזנות ביוטיוב. אגב, מתן ואבירם עומדים כיום במקום ה-72 ברשימת 100 הדיג’יים הטובים ביותר בעולם, מקום לו זכו ביושר לאחר שנתיים מלאות בשחרורים של שיתופי פעולה מוצלחים במיוחד לצד מפיקי ענק. בין השמות: קשמיר, טימי טראמפט, סטיב איוקי, דימטרי ווגאס ולייק מייק, W&W ועוד.

מתן קדוש, חצי מהצמד העולה, מספר למגזין על הטראק שטרם קיבל שם רשמי: “בהפקת הטראק לקחו חלק כ- 400 אנשים בהקלטת הוואקל”. עוד סיפר כי היוצר המוסיקלי צפריר יפרח, לקח חלק לא מבוטל בתהליך ואף היה אמון על הוואקלס שבו.

לשלושה, אשר הוכיחו כי הם בעלי יכולת לכבוש את הקהל בסערה, מצטרף אלוק– יוצר הברזילאן-בייס המשגשג, אשר ידוע בלהיטי הענק ששיחרר כמו “Hear Me Now”, שפורסם גם הוא ביוטיוב, 4 ימים בלבד אחרי “Great Spirit” וגרף 73,000,000 צפיות! אחרי הצלחות הענק של הברזילאי, הישראלים והאגדה ההולנדית (שבקרוב תפתח את שנתה ה-24 בסצינה) נותר לנו רק לתהות- האם זה הולך להיות הלהיט שהולך להרעיד את הרחבות בקיץ הקרוב?

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם