הברזילאי הבועט: מי אתה Alok ?

בר מנור | 6.03.2017 771

שתפו את החברים

[:IW]אם גם אתם משתגעים בכל פעם כשאתם שומעים במסיבה את השורה :
“everybody going to the party have a real good time”, הגיע הזמן שתכירו את ALOK.
חלוץ המוזיקה האלקטרונית מברזיל שמשגע את העולם עם כמה שחרורים שמצביעים רק על דבר אחד- הגיע הזמן של ההבטחה הגדולה מדרום אמריקה לזרוח.

נתחיל מהיסודות- שמו המלא של היוצר האלקטרוני הוא Alok Achkar Peres Petrillo, ואם שאלתם את עצמכם מה זה לעזאזל השם “ALOK” , הגיע הזמן לשאול את ידידנו ההודים!
כן כן, את ההודים- בשפתם שלהם, המילה או במקרה שלנו השם “ALOK” משמעתו היא “אור” (Light), או בכי של ניצחון (“דמעות גיל” לאלו שרוצים את זה בעברית), אגב, יש האומרים כי בהודית גם ALOK הוא כינוי של בחור עם שיער יפה אבל את זה כבר נשאיר להחלטתכם\ להחלטתכן.

A post shared by Alok Petrillo (@alok) on


אלוק שלנו התחיל את הקריירה שלו כ- DJ כבר בגיל 12 יחד עם אחיו התאום Bivitelino Bhaskar Petrillo, 7 שנים לאחר מכן כאשר הגיע לגיל 19- החליט לפצוח בקריירת סולו, כנראה שההחלטה שלקח הייתה חכמה במיוחד, שכן בהמשך השנים ALOK ביסס את מעמדו בארץ מולדתו והוכתר פעמיים בתור ה-DJ הברזילאי הטוב ביותר על פי “House Mag” בשנים 2014 ו- 2015.

זוכרים את השורה שהזכרנו בפתיחת הכתבה? “everybody going to the party have a real good time” ? אז כן, זו היא כמובן שורת המפתח משחרורו המוצלח משנת 2016, “BYOB”, שנוצר בשיתוף עם הצמד Sevenn ואין ספק שהוא אחד מין ה טראקים שהצליחו להוביל אותו לכביש המהיר לעבר הפסגה.

תוסיפו לרזומה המצוין שהיוצר המעולה בונה לעצמו גם את “Hear Me Now” ששוחרר אף הוא ב-2016 על ידי הלייבל “spinnin’ Records” בשיתוף Bruno Martini ו- Zeeba והנה לכם חיזוק מוניטין אדיר בשנת עבודה אחת.


הפריצה הגדולה שלו? Hear Me Now.

בשנת 2015, ALOK שובץ במקום ה-44 ברשימת “מאה ה-DJ’s הטובים ביותר בעולם” וכבר שנה לאחר מכן הוא קודם למקום ה-25, מעניין מאוד מה שנת 2017 מסמנת לו- כי לאחר השחרור האחרון שלו “Fuego” (אם כבר תרגמנו- “אש”) היא בטוח לא תהיה אדישה.


מזהים? ” BYOB ”


הולך ללוות אותנו בזמן הקרוב “FUEGO”

הסגנון של אלוק מורכב ולא פשוט להבנה, בטח בגלל שהוא נשמע מעט שונה מכל האמנים שאנחנו מכירים עד היום, אבל אפשר לסווג אותו כחלק מין הקטגוריה המתעצמת של האוס אלקטרוני ואפילו מעט דיפ האוס בחלק מין המקרים.


עוד אחת מיצירות המופת האחרונות

כפי שהבנו כבר- שנת 2016 הייתה שנת מפתח בקריירה של הברזילאי, שכן בה גם תוכלו למצוא את אותו אמן ענק בהופעה גדולה בהפקה של השנה שעברה ב- “Tomorrowland Brasil”,
מיותר לציין שהכוכב המקומי היה לאחד מהאמנים שגנבו את ההצגה לחלוטין בהפקה.

רוצים לראות בעצמכם? קישור לסט המלא ממש מתחת!

כשנשאל בראיון לפני זכייתו במקום ה-25 במצעד האחרון של “DJ MAG” נשאל האמן כיצד הוא חושב שיש להגביר את הגיון המדהים שיש כיום בסצנת ה-EDM, אלוק ענה : “בכך שאנו מכבדים את הגבולות, הבדלים וטעמים בתוך הסצנה ואירועים האלקטרוניים.” תשובה של כוכב אמיתי בהתעצמות.

אלוק כיום בן 25 והקריירה שלו רק מתפתחת ומתעצמת ואין ספק שאת הסגנון הייחודי שהוא מביא לבמות המרכזיות בעולם, נשמע עוד הרבה בשנה הקרובה, וודאו שאתם עוקבים אחרי האמן המופלא גם ברשתות החברתיות והתעדכנו במוזיקה שהוא מרבה לשחרר- יש עוד המון לשמוע מאיפה שהיצירות האלו מגיעות.[:]


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם