עקב תשישות: אליסון וונדרלנד מבטלת הופעות

בר מנור | 6.09.2019 2785

שתפו את החברים

הכוכבת הכי מדוברת בזירת המפיקות הצומחות החלה בסדרת ביטולים מפתיעה ומאכזבת עקב תשישות קיצונית. כלי תקשורת מדווחים כי ההחלטה של האמנית נובעת משגרתה השוחקת, שמדרדרת את מצבה הנפשי.
מותו המפתיע של אביצ’י לפני כשנה וארבעה חודשים הביא את נושא בריאות הנפש קרוב לליבם של האמנים בתעשייה. רבים מהם, אף מדרגים אותו גבוה במיוחד בסדר העדיפויות האישי שלהם. הדוגמה הטובה ביותר לכך תמיד תהיה הארדוואל, שהחליט לפרוש לתקופה משגרת סיבובי ההופעות הלוחצת כשהיה באחד מרגעי השיא שלו בקריירה המצליחה, אליה הוא דאג לחזור ובענק, טעון בכוחות מחודשים וחיוך ענק על פניו.

הפעם, זו היא לא אחרת מאשר אליסון וונדרלנד (32) שמדווחת על ביטולי הופעות מתוכננות בסיבוב הנוכחי שמתקיים באירופה. “לכל מי שהגיע לצפות בהופעותי בסוף השבוע הזה באירופה, אני כל כך מצטערת, אבל הייתי חייבת לבטל אותן”, היא הכריזה בטוויטר.

אליסון אף המשיכה ואמרה

“אני סובלת מזה זמן מה מתשישות מנטלית ופיזית עקב סיבוב ההופעות העמוס”.

עוד ציינה, כי היא על פי הצוות הרופאי והנהלת האמנית, הומלץ לקחת זמן להחלמה והתחדשות במיידי.

“אני ממש חייבת לעבוד על הבריאות הנפשית שלי עכשיו. בבקשה כבדו את הפרטיות שלי בתקופה הזו. אני כל כך מצטערת בפני כל מי שרצה לראות אותי מנגנת”.

סיכמה אליסון את הפוסט שגרם לרבים ממעריציה למפח נפש ענק.

בינתיים, אליסון מקבלת חיזוקים רבים מהקולגות שסביבה. הדיג’יי Kaskade שידוע בתור אחד מחבריה הקרובים בתעשייה, העריך את גילוי הלב של האמנית ופרסם ציוץ גם הוא: “היי- אוהב את זה שאת דואגת לעצמך” הוא כתב, והוסיף במקומות נוספים ברשת כי כולם מחכים שהיא תתאפס על מנת שהיא תוכל להמשיך לשמח את המעריצים שלה, שיחכו לה גם לאחר התקופה הקשה.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם