אפרוג’ק חושף פרטים חדשים על שיתוף פעולה עם מרטין גריקס, אלבום חדש וחיי משפחה!

צוות האתר | 8.08.2015 347

שתפו את החברים

דיג’יי ומפיק העל ההולנדי אפרוג’ק בילה חודש שלם בלוס אנג’לס על מנת לעבוד על האלבום החדש שלו. הוא בילה זמן לא מבוטל באולפן והפיק שיתופי פעולה עם אמני פופ והיפ פופ מובילים- מרטין גריקס, לודקריס, ניו, שון קינגסטון, פר איסט מובמנט, ריטה אורה ועוד רבים אחרים.

אפרוג’ק הכריז כי האלבום המדובר עתיד לצאת בסביבות פברואר 2016.

זה לא הולך לצאת עד שזה לא יהיה בדיוק מה שאני רוצה”. טוען אפרוג’ק. “כרגע אני עוד עובד בנחת ובוחר שירים שאני ממש אוהב ורוצה לפרסם, זה קצת קשה כשיש לך 200 שירים לבחור מהם”.

SummerThing! (Shapov & MEG & NERAK Remix)

Posted by Afrojack on Wednesday, August 5, 2015

אפרוג’ק ידוע בשילוב של מוזיקת EDM והיפ הופ ועבד בעברו עם וויז קליפה וסנופ דוג. המפיק ההולנדי מספר כי הוא מושפע מאוד מתהליך היצירה של שירי ראפ וכי יש בידו כרגע כ-30 שירים בעלי גוון של היפ הופ שמחכים להיבחר ולהיכנס לאלבום.

“הצורה שבה ראפרים מדברים בשיר, מזכירה לי מאוד את האופן בו אני משתמש בסינטרייזרים בהפקות שלי”.

אפרוג’ק מספר כי הוא לא רוצה למצוא את עצמו תחום רק לסגנון אחד של הפקות. לכן, על מנת לגוון את היצר המוזיקלי הרחב שבו, הוא יצר עוד שם במה בשביל מוזיקה קצת שונה- NLW.

“העניין הוא, שיש לי כל כך הרבה סוגי מוזיקה שונה שאני אוהב להפיק! אז חשבתי לעצמי, למה להחביא את כל זה רק כי זה לא מתאים לקיטלוג של המותג “אפרוג’ק”, אפשר פשוט להוציא את זה תחת שם אחר”.

למי שלא יודע, אפרוג’ק הוא אבא גאה של ילדה קטנה בת 3 מחברתו הקודמת, הדוגמנית ההולנדית אמנדה בולק. והוא מספר על הדרך שבה האבהות השפיעה על הקריירה שלו.

“לא רציתי שזה ישנה לי את העבודה, זה לא שינה את האופן שבו אני מתנהג עם כסף אבל זה נתן לי אחריות נפרדת. אז במקום לבזבז הכל אני דואג שלמשפחתי יהיה עתיד בטוח, ואני עדין לוחץ על עצמי בענייני הופעות וקידום עצמי בקריירה, זה לפעמים קשה אבל לטווח הארוך זה טוב לכולנו”.

לא הייתם רוצים אבא שכזה? בטוח שכן.

Tomorrowland opening party was insane!!! Today i’m playing a Nick van de Wall set!! #Excited

Posted by Afrojack on Friday, July 24, 2015


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם