לא צפינו: המפיק Carnage פורש

Nelly Weissfeld | 12.05.2022 2250

שתפו את החברים

המפיק והדיג'יי האמריקאי-גואטמלי קארנג' החליט לפרוש מעולם המוזיקה.
דיאמנטה אנת'וני בלאקמון בן ה-31 הודיע כי הוא פורש לאחר כ-14 שנות פעילות בתעשייה.

הכל התחיל כציוץ תמוה בטוויטר שבו נכתב – "חבר'ה, אתם יודעים שאני אוהב אתכם אני לא יכול לעשות את החרא הזה יותר". יום לאחר מכן, המפיק פרסם פוסט ארוך ומפורט יותר בו הוא הסביר את כוונותיו.

"תודה לכם שנתתם לי להיות חלק מהחיים שלכם ב-14 השנים האחרונות." כותב קארנג'.

"תודה שאפשרתם לי לשנות את התרבות, המוזיקה והסצנה. תודה שאפשרתם לי לראות את העולם ולהופיע במקום שלעולם לא דמיינתי. תודה לכם על 1200+ הופעות. תודה לכם על יותר משני מיליארד סטרימז. תודה ליח"צנים, לאולמות, צוותי ההפקה, צוות הקופות, צוות אולמות, יחסי אמן, צוות הבר, צוות הניקיון וכו' על אינספור השעות שהקדשתם לקארנג'. תודה לחברת התקליטים ולצוותי השיווק על כך שעזרתם לי לחלוק את המוזיקה שלי עם העולם. תודה על כך שאפשרתם לי להיות עצמי. תודה לקולגות שלי, שרבים מהם הפכו להיות חבריי הטובים ביותר. תודה לכם על הזיכרונות.

והכי חשוב, תודה לכם, המעריצים.

CARNAGE  2008-2022"

 

כן, פוסט עצוב, ללא ספק.

קארנג' היה אחד ממפיקי הביג רום בייס וטראפ המובילים בז'אנר וכאמור, היה פעיל בתעשייה למעלה מ-14 שנים. בשנת 2021, הוא אף דורג במקום ה-37 בדיג'יים המובילים בעולם על פי המגזין הבריטי דיג'יי מאג.

אבל האם הפרישה היא סופית? האם הוא פורש לגמרי מעסקי המוזיקה או פשוט מחליף זהות?

למי שלא יודע, קארנג' חנך שם האוס חדש – GORDO ונראה שהוא השקיע המון בפרויקט הזה. המפיק אף הולך להצטרף לליין אפ של סיבוב ההופעות של סווידיש האוס מאפיה השנה, דבר שנודע לפני מספר שבועות בלבד, ולכן הפרישה קצת לא מובנת. ייתכן מאוד שהפרישה של "קארנג'", משמע מעבר של משרה מלאה לגורדו ולמוזיקת האוס. דיאמנטה לא נתן הסבר ברור לכן, אבל אנחנו נמשיך לעדכן.

 

 

 

תמונה ראשית: RUKES

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם