האם לזד יש חברה חדשה?

Nelly Pavlovna | 20.04.2019 2415

שתפו את החברים

בסוף השבוע האחרון, זד נתן הופעה מצוינת בבמה המרכזית של הפסטיבל האמריקאי המטורף קואצ’לה, אבל כעת מסתבר שההופעה זה לא הדבר היחיד שהעסיק את זד בזמן הפסטיבל.
המפיק הגרמני-רוסי המהולל נתפס בעדשות המצלמה בזמן שהוא מפזז בהופעה של אריאנה גרנדה, עם מיס יוניברס לשעבר – אוליביה קולפו (26)!
השניים הציתו את שמועות הזוגיות כאשר עוברים ושבים ראו אותם צמודים למדי אחד לשני. מבקר בפסטיבל סיפר לאתר TMZ שהם היו יחד לכל אורך הופעתה של אריאנה גרנדה, עם זרועותיהם משולבות אחד מסביב לשני, בשלב מסוים קולפו גם הניחה את ראשה על חזהו של זד.
ראיה נוספת היא שבזמן ההופעה של זד, קולפו שהתה מאחורי הקלעים וצילמה המון תמונות וסרטונים שאותם היא העלתה לחשבון האינסטוש שלה (משתלם לצאת עם דיג’יי הא?).

מקור נידב לערוץ E! כמה פרטים על הזוגיות החדשה והנוצצת.
“אוליביה בילתה עם זד מספר פעמים בזמן האחרון, הם נפגשו בקאוצ’לה ומאוד נהנו, אבל הם לא יוצאים באופן רשמי. אוליביה היתה עם זד מאחורי הקלעים והיתה בטריילר שלו לפני ואחרי שהופיע. הם מדברים ומתכתבים פה ושם אבל אוליביה עדין לא מחוייבת לזד”.

אוליביה יצאה בעבר עם כוכב ה-NFL החתיך דני אמנדולה, אך נטען כי השניים נפרדו בחודש מרץ השנה מכיוון שהיא לא הרגישה שהוא מחויב מספיק, ובמקום להיות עצובה בבית ולאכול קופסאות בן אנד ג’ריס, הבחורה יוצאת לפסטיבלים ומתמזמזת עם מפיקים (יפה לך).
המקור הוסיף כי “אוליביה אוהבת את החופש שלה והיא יוצאת לה עם אנשים אחרים להנאתה. לוח הזמנים שלה הוא מאוד עמוס וזה נורא קשה לה למצוא מישהו שיכול להבין את סגנון החיים שאותו היא חיה”. ליבנו ממש יוצא אליה.

בין אם זו זוגיות אמיתית או לא, מר זד לא צריך לדאוג לבחורות יפות בחייו.
הכוכב הגרמני-רוסי, בשמו האמיתי אנטון זסלבסקי (29), הוא אחד המפיקים והדיג’יים המובילים בעולם כרגע. היישר מאירופה הוא הצליח לפרוץ את השוק האמריקאי ולהפוך לשם מבוקש בפסטיבלים והופעות בארצות הברית וגם מסביב לעולם.
את הפריצה הגדולה שלו עשה זד בשנת 2012 עם הסינגל המעולה – Clarity. הטראק המשובח העלה אותו לליגה של הגדולים ואף זיכה אותו בפרס גראמי להקלטת הדאנס הטובה ביותר.
הוא שיתף פעולה עם אמנים כמו סלינה גומז, אריאנה גרנדה, קייטי פרי עוד רבים אחרים.
בשנת 2015 זד אמור היה להופיע בארץ יחד עם סקרילקס בפסטיבל מינוס 424 אך הוא בוטל בשל תנאי מזג אוויר.

קראו עוד על: ,

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם