לא מהעולם הזה: הכירו את הדיג’יי הראשון בעולם שהולך לנגן סט מהחלל!

Nelly Pavlovna | 18.06.2019 3000

שתפו את החברים

אם בעולם המוזיקה האלקטרונית חשבו שכבר ראו את הכל – הידיעה הבאה תפתיע אפילו את המנוסים ביותר.
אחרי שכבר ראינו סטים אלקטרוניים ביבשה, בים ובשמיים, הגיע הזמן לקחת את זה צעד קדימה.
ובקרוב מאוד, יתקיים סט הדיג’יי הראשון אי פעם – מהחלל החיצון!
הדיג’יי שעומד לחוות את הכבוד הגדול, הוא אסטרונאוט בשם לוקה פרמיטנו, והוא למעשה אסטרונאוט שלמד לתקלט והוא עומד להדגים את הכישורים החדשים שלו בפני מיליוני מאזינים על כדור הארץ!

האסטרונאוט עומד לצאת למשימה ב-20 ביולי וההופעה תתקיים ב-13 לאוגוסט, היא תשודר חי מתחנת החלל הבינלאומית.

על פי מגזין דיג’יי מאג, בנוסף לכל האימונים הקשים שאסטרונאוטים עוברים לפני שהם יוצאים למשימות בחלל, לוקה פרמיטנו עובר גם אימוני תקלוט אינטנסיביים שמתואמים על ידי ביג סיטי ביטס (מי שהביאו לנו את פסטיבל World Club Dome המטורף בגרמניה בשבוע שעבר) ביחד עם המפיק הגרמני לה שוק. “האימונים” מתמקדים בתקלוט אך גם על אלמנטים הפקתיים על מנת להכין את פרמיטנו לסט החלל המושלם ביותר.
מוקדם יותר השנה, המפיק לה שוק השתתף בפרויקט ה-“אפס כבידה” של ביג סיטי ביטס, כאשר עלה על מטוס וניגן סט באפס כוח כבידה לקהל של מפורסמים ואסטרונאוטים (לא הייתם רוצים להיות שם?).

הופעת הבכורה תתקיים כאמור ב-13 לאוגוסט, 2019 ותשודר חי ל-3000 הרייברים המשתתפים של שייט ה- World Club Dome בים התיכון. בהחלט ניתן לומר כי המוזיקה שהם הולכים בשייט תהיה לא מהעולם הזה (היינו חייבים).
לסוכנות החלל נאס”א יש כנראה חיבה גדולה למוזיקה אלקטרונית שכן הם פרסמו לאחרונה בקשה מחובבי מוזיקה לסייע להם לבנות רשימת השמעה לטיסה הבאה לחלל בשנת 2014!
רוצים להשתתף? לחצו כאן – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeit2e9_4Sr6Z4PDhY0CtwjgxAKzUbEAB5OAp6WZf8g1GwWbw/viewform?usp=send_form


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם