דיווח: פסטיבל וודסטוק 50 בוטל

Nelly Pavlovna | 2.05.2019 2992

שתפו את החברים

כן חברים, אכן חדשות עצובות. מארגני הפסטיבל לציון ה-50 שנים לוודסטוק האגדי משנת 1969 הודיעו היום (שני) כי האירוע מבוטל.

מאז ההשקה החגיגית של פסטיבל הוודסטוק 50, האירוע חווה מכשולים מנהלתיים ולוגיסטיים.
הראשון היה פסטיבל נוסף שכונה על ידי התקשורת כ”וודסטוק 50″ מאחר והוא התקיים באותו מיקום – יערות בת’ל במדינת ניו יורק, ארצות הברית. אחר כך, הפסטיבל חטף מטח של ביקורות לגבי הליין אפ שנבחר להופיע ועל כך שהאמנים שנבחרו אינם מתאימים לייצוג ההרכבים ההיסטוריים משנת 1969. ואז, להקת Black Keys ביטלו את הופעתם.

מכירת הכרטיסים נדחתה מאחר ולא הייתה להפקה את האישור המתאים ל”התכנסות המונית”.

ועל כן, היום הודיעו המארגנים הראשיים של האירוע כי בצער רב, הם החליטו לבטל אותו.
“זה חלום בשביל סוכנויות לעבוד עם מותגים אייקונים ולהיות מקושרים לתנועות בעלות משמעות” נמסר מההפקה, “יש לנו היסטוריה עשירה של הפקת חוויות שמקרבות בין אנשים בעלי אינטרסים דומים ומטרות, וזו הסיבה שהחלטנו להיות חלק מפסטיבל ה-50 שנים לוודסטוק. אבל, למרות ההשקעה האדירה שלנו בזמן, מאמץ ומחויבות אנחנו לא מאמינים שהפקת הפסטיבל יכולה להתקיים כאירוע שמצדיק את השם של וודסטוק וגם מבטיח את הבריאות והבטיחות של האמנים, השותפים והמשתתפים. כתוצאה מכך ולאחר הרהורים רבים – החלטנו לבטל את הפסטיבל. עם כמה שזה קשה, אנחנו מאמינים שזו ההחלטה הכי זהירה בשביל כל הצדדים המעורבים.”

האירוע היה אמור לציין את חגיגות ה-50 של פסטיבל וודסטוק האגדי אשר עיצב דור שלם ונחשב עד היום לפסטיבל הגדול והפופולארי ביותר שהתקיים בעולם המודרני.
וודסטוק 50 תוכנן להתקיים בתאריכים 16-18 לאוגוסט במדינת ניו-יורק שבארצות הברית ולכלול אמנים כמו Jay-Z, Imagine Dragons, Carlos Santana, Halsey ועוד רבים אחרים.
הידיעה בהחלט אכזבה המוני מעריצים ברחבי העולם שתכננו להגיע לאירוע ההיסטורי, אבל לאחר פרשת פסטיבל פייר, זה מובן מאוד מדוע חברות הפקה נוקטות ביתר זהירות לגבי ארגון מופעים. עדיף לבטל פסטיבל כאשר מבינים שהוא לא יתקיים כפי שתוכנן מאשר לארגן מופע אימים כפי שקרה בפייר.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם