סופית: ועידת המוזיקה במיאמי בוטלה

Nelly Weissfeld | 13.03.2020 3173

שתפו את החברים

עוד מכה לתעשיית המוזיקה האלקטרונית מצד ווירוס הקורונה המתפשט בעולם.
וועידת החורף המוזיקלית ה-35 בוטלה ותתקיים בתאריך חדש שכרגע עוד לא ידוע. הוועידה, בשמה באנגלית Winter Music Conference מתקיימת מדי שנה בעיר מיאמי בשבוע המוזיקה של העיר. השבוע הזה כולל גם את טקס פרסי המוזיקה האלקטרונית הבינלאומי שהתקיים מזה שנים מאז 1985 (לא כולל 2017). במהלך הוועידה מתכנסים אנשי תעשייה להרצאות, דיונים ופגישות עסקיות והאירוע נחשב לאחד מהחשובים ביותר בתעשיית המוזיקה האלקטרונית יחד עם ה-Amsterdam Dance Event בהולנד.

אחת מהסיבות המרכזיות לביטול היא שמדינות מסוימות (גם ישראל) הטילו קשיים רבים על כל מי שרוצה לטוס, חברות תעופה מבטלות טיסות ואנשים לא יכולים להגיע לאירוע וכך למארגנים לא נותרת כל ברירה אלא לבטל את הוועידה.
שבוע המוזיקה במיאמי אמור אמנם להתקיים אך אירועים רבים כבר בוטלו, פסטיבל אולטרה שהוא הסיום הגדול של אותו שבוע גם הוא בוטל. מאחר ומדינת פלורידה ידועה בתקופת ההוריקנים והגשמים שלה, כרגע לא נקבע תאריך חדש וצפוי לפסטיבל רב המשתתפים.

האירוע מסר את ההצהרה הבאה:
"בעקבות ההכרזה של מושל פלורידה על מצב חירום בריאותי בכל הקשור לווירוס הקורונה, וועידת החורף המוזיקלית ה-35 שנקבעה במקור לתאריכים 16-19 למרץ, 2020 תידחה.
לאחר שהשקענו את עשרת החודשים האחרונים בהכנות לאירוע יחד עם הצוות שלנו, אנשי הפאנל והשותפים, אנחנו מאוכזבים עד מאוד. עם זאת, אין שום דבר שחשוב לנו יותר מהבריאות והבטיחות של המשתתפים והעובדים שלנו."

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם