לנוחיותך שירות לקוחות : 07-777-84449 בימים א-ה בשעות 10:00 - 20:30 או צור קשר

המגזין

איך 30,000 זוגות מוכיחים את הקשר בין מוזיקה לזוגיות מוצלחת?

איך 30,000 זוגות מוכיחים את הקשר בין מוזיקה לזוגיות מוצלחת?

שלי גזנבי

12 בפברואר 2016

לכל התגובות

 

מה הקשר בין מוזיקה לאינטימיות? לרגל יום האהבה, יצאנו לבדוק!

"המפתח לאושר"- לא רק סלוגן פרסומי של פסטיבלים, אלא מציאות מוחשית בחיי היום יום שלנו. אומרים שהמוזיקה היא בעצם פסקול של חיינו. בדיוק בגלל זה, בכלל לא מפתיעה העובדה שאנחנו מתאהבים באנשים עם טעם מוזיקלי דומה לשלנו. ברור שאפשרי להתאהב גם באנשים עם טעם שונה ולעתים מנוגד, אבל אוהבי המוזיקה האמיתיים, אלו שמשמע בן הזוג מזמזם את אותו פזמון יחד איתם יכול לגרום להם להתאהב לנצח, תמיד יחפשו איזשהו מכנה משותף מוזיקלי.

למוזיקה יש את היכולת המדהימה לעצב תפיסת עולם ולהשפיע על הרגשות שלנו, היא מתנה שלא מפסיקה להפתיע. היא תמיד תהיה שם ברקע לפגישה ראשונה, היא המילים שאנחנו לא יכולים לומר בקול רם ולכן הקשר בין אהבה למוזיקה, ובאופן ספציפי יותר סקס למוזיקה חיובי בהחלט. לכבוד יום האהבה הבא עלינו לטובה, החלטנו קצת לחרוג מהטיפים הרגילים כמו מה לקנות לבן הזוג ולאן לצאת, וללכת על כיוון קצת יותר מפתיע –

איך לשדרג את חיי האהבה שלכם באמצעות מוזיקה. בשונה  מדובוני איכפת לי ענקיים, בלוני לב חסרי פרופורציה או תכשיטים יקרים, מוזיקה היא חינמית, אמיתית ואין מרגשת כמוה.

מחקר חדש שנערך בהשתתפות של 30,000 איש קובע שהאזנה משותפת למוזיקה מעצימה את האינטימיות. מעניין האא? המשתתפים שהאזינו יחד למוזיקה במהלך שבוע שלם, דיווחו שהם בילו בממוצע כ-3 שעות יותר ביחד מבדרך כלל. ומה לגבי עוינות, עצבים וכעס? הזוגות שהאזינו יחד למוזיקה דיווחו שהם מרגישים רגועים יותר, שמחים וגמישים יותר עם בני הזוג.

A photo posted by Julie (@jubeshoops) on

עכשיו בואו נגיע לעיקר, למה שמעניין את כולנו. איך המוזיקה השפיעה על ה אינטימיות? אז ככה. הזוגות שהאזינו יחד למוזיקה קיימו יחסי מין פי שניים (!) יותר מזוגות שלא האזינו יחד למוזיקה. נחמד לא?

לסיכום, בערב יום האהבה אנחנו ממליצים לכם לוותר על תמונות באינסטוש של מנות מפונפנות או בילוי רגיל בקולנוע, קחו את אהבת לבכם לאוהל מבודד או הופעה מעניינת והאזינו למוזיקה בפול ווליום.

Full volium, full of love.

 

 

קרדיט תמונות: Adinayev

  • רונית

    ראיתי שפיתחו בארה"ב אפליקציה כזו למציאת בת זוג לפי תחומי מוזיקה 😀 .
    אני בכל מקרה טסה לטומורולנד השנה בפעם השניה עם בעליי :)