7 שעות בגן עדן: ארמין ואן ביורן שבר שיא בפסטיבל “UNTOLD”

בר מנור | 7.08.2018 9697

שתפו את החברים

בסט בן 7 שעות אנרגטיות במיוחד שהתרחש בפסטיבל הרומני- “Untold”, ארמין ואן ביורן הוותיק שבר את השיא האישי שהציב לעצמו בשנה שעברה, והוכיח לכולם מי הוא המלך של הסצינה האלקטרונית!

חלוץ הטראנס ההולנדי שבר את חוקי התעשייה שוב כאשר ניגן סט בן שבע שעות במהלכה של ההופעה הארוכה ביותר בפסטיבל הרומני “Untold”. בסט מגוון שכלל קלאסיקות טראנס ועד לשירי פופ עכשווים, ארמין ואין ביורן הוכיח לעולם שגם אחרי 23 שנות קריירה- הוא עדיין מכתיב את הקצב בתעשייה שלא מפסיקה להתחדש ולהפתיע.

בלב ליבה של קלוז’, העייריה שגועשת בכל אוגוסט מחדש- ארמין ואן ביורן כיכב על הבמה המרכזית של הפסטיבל עם שלל להיטיו המפורסמים. מפיק הטראנס המפורסם בעולם הפך את “הפרק הרביעי” של הפסטיבל (השנה הרביעית בה הוא מתקיים) לאחד שמשתתפיו לא ישכחו בזמן הקרוב. בפרק הקודם, ניגן ארמין על הבמה במשך חמש וחצי שעות, סט שנכנס לספרי ההיסטוריה של הפסטיבל. מעבר לכך, ההולנדי בן ה-41 שלא יודע מנוח נוהג לנגן כחמש שעות בכל הופעה שערך בסיבוב ההופעות “Armin Only” האחרון שערך, כך שהופעה זו הייתה קיצונית אפילו עבור אחד מהמפיקים העסוקים ביותר בעולם.


פתח את המופע הגדול של הפסטיבל, “Our Origin”.
את ההופעה פתח האמן עם הטראק שראה אור לפני כשבועיים, “Our Origin” כשהוא לבוש בחולצה שהכין במיוחד עבור האירוע ההיסטורי. החולצה שעוצבה בצבעי הנבחרת הלאומית של רומניה עוטרה בלוגו של הפסטיבל ובשמו של האגדה מהולנד. ארמין הגיח לבמה בחיוך הגדול והמפורסם שלו- כל זאת כשהוא יודע כשהטראק שהפיק לפני כחודש, חצה את הרף החלומי של 100,000,000 השמעות בכל רחבי העולם. ” Blah Blah Blah” לא רק זכה לעשרות גרסאות רימיקס, אלא גם היה לאחד מהשירים המושמעים ביותר ברחבי אדמות ארץ המחר של פסטיבל הטומרולנד, שהתרחש בסופו של חודש יולי האחרון. הטראק המדובר אף הושמע בארבע גרסאות שונות בסט שריתק את רומניה לבמה המרכזית ולמסכים הביתיים!

עד כה הבשורה החמה ביותר שהביא ארמין לתעשייה האלקטרונית ב-2018, “Blah Blah Blah”.

פספסתם את השידור החי? לא הצלחתם לרכוש חבילה בזמן? הנה לכם 4 שעות שלמות מהסט המרשים שניגן ארמין ואן ביורן!


שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם