חשיפה: מפיקים בינלאומיים הפרו בידוד באולטרה טאיוואן

Nelly Weissfeld | 18.11.2020 2674

שתפו את החברים

הפסטיבל הגדול הראשון מאז פרוץ מגפת הקורונה התקיים בסוף השבוע האחרון במדינה האסייתית המקסימה, טאיוואן.
מותג העל בעולם הפסטיבלים, אולטרה, קיימו מהדורה מוצלחת ומרגשת בעיר הבירה טאי-פאי לעיני עשרות אלפי משתתפים במקום ועוד אינספור צופים מסביב לעולם.
אבל, מסתבר כי מאחורי הקלעים של ארגון האירוע, ענייני הקורונה לא עברו לגמרי חלק. על פי עיתונות מקומית במדינה, ארבעה דיג’יים בינלאומיים נתפסו מפרים את הבידוד שלהם.

כזכור, חלק מהמאמץ למנוע כניסה של וירוסים למדינה, יחד עם האפשרות להביא מפיקים מצליחים מחו”ל לנגן באירוע, הוחלט כי כל אחד מהאמנים שמגיע מחוץ לטאיוואן, ייאלץ לשהות בבידוד של 14 יום לפני הפסטיבל. הליין אפ כלל את אלסו, קייזו, סלנדר ואת מתן קדוש מויני ויצ’י אשר שמחו מאוד לקחת חלק בהפקה הייחודית ולהופיע שוב בפני קהל אמיתי וחי.
על פי החדשות, ארבעה דיג’יים (אשר את שמם לא נקבו) נפגשו יחד באזור המשותף על מנת לאכול ולעשות חזרות להופעה. פגישה שכזו היתה כמובן אסורה, שכן מאחר וכל אחד מהם הגיע ממקום אחר, במידה ואחד היה מתגלה חולה – כל הליין אפ היה מתבטל.
למרבה ההפתעה, גובה הקנס היה כ-350 דולר בלבד ולא כלל עונשים חמורים יותר והארבעה אכן התגלו כבריאים וניגנו כמצופה באירוע.

טאיוואן ידועה ברחבי בעולם בתור אחת מהמדינות שהתמודדו עם המשבר בצורה הטובה ביותר ולכן נכון להיום, המדינה אשר מונה כ-23 מיליון תושבים ספרה כ-605 מקרי תחלואה וביניהם 7 מקרי מוות בלבד. ה-CNN דיווח לא מזמן על החזרה של טאיוואן לשגרה אמיתית ואנחנו רואים זאת גם עם חזרתם של הפסטיבלים. בתחילת חודש ספטמבר נערך פסטיבל 20S בו הופיעו המפיקים דני אווילה ומייק וויליאמס.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם