הפסטיבלים חוזרים? אולטרה בהכרזה מטורפת

Nelly Weissfeld | 10.10.2020 2480

שתפו את החברים

בעוד שבארץ הסגר חזר בפעם השנייה ונראה שהוא לא הולך להיגמר בשבועות הקרובים, במזרח הרחוק הדברים חוזרים לשגרה כמעט מוחלטת.
מהדורת אולטרה במיאמי היה מהפסטיבלים הגדולים הראשונים שבוטלו ברחבי העולם בעקבות וירוס הקורונה אך כעת נראה כי הוא גם המותג הראשון שמתקיים אחריו.
בצעד מפתיע לגמרי, אולטרה הודיעו כי מהדורת הפסטיבל במדינת טאיוואן עומדת להתקיים בתאריך ה-14 לנובמבר, בעוד קצת יותר מחודש! האירוע הייחודי יתקיים בבירה טאיפיי ואמור לארח כעשרות אלפי משתתפים.
טאיוואן ידועה ברחבי בעולם בתור אחת מהמדינות שהתמודדו עם המשבר בצורה הטובה ביותר ולכן נכון להיום, המדינה אשר מונה כ-23 מיליון תושבים ספרה כ-500 מקרי תחלואה וביניהם 7 מקרי מוות בלבד. ה-CNN דיווח לפני כשבועיים על החזרה של טאיוואן לשגרה אמיתית ואנחנו רואים זאת גם עם חזרתם של הפסטיבלים. בתחילת חודש ספטמבר נערך פסטיבל 20S בו הופיעו המפיקים דני אווילה ומייק וויליאמס. על פי הדיווחים, השניים והצוות שלהם עברו בדיקת קורונה לפני העלייה לטיסה ועוד בדיקה כאשר נחתו. לאחר מכן, הם עברו לווילות בידוד מפנקות למשך שבועיים ובתום הזמן הזה נערכה להם בדיקת קורונה שלישית והם עלו להופיע.

אז מי בליין אפ של אולטרה?
הרשימה של המפיקים כוללת את אלסו, קייזו, סלנדר וכמובן הגאווה הישראלית שלנו – ויני ויצ’י.

“זה נסגר ממש בימים האחרונים.”

מספר דימה גפנר, אחד ממנהלים של ויני ויצ’י. “ההצעה ריחפה מעל ראשינו כמה וכמה ימים לפני כן אבל בגלל שזה מצריך בידוד והמון לוגיסטיקה…יש לא מעט דברים שצריכים לקרות בשביל שההופעה הזאת תתקיים.”

ומה לגבי בידוד?
“בוודאי, בוודאי. אנחנו נצטרך לנחות ב-28 לאוקטובר בטאיוואן ואז לוקחים אותנו לדירה ממש גדולה.. זאת אומרת כמו בית, ווילה כזאת סופר מפנקת ששם אנחנו נעביר את הבידוד שהוא יהיה שבועיים לפני ההופעה. יהיו ראנרים שידאגו לנו להכל, אוכל וכל הדברים האלה. וכנראה או מתן או אבירם [יטוסו להופעה] לא שניים.”

אז כן חברים, יש תקווה שהחיים יחזרו לקדמותם, אבל עד אז – מי בא לטאיוואן? 😊

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם