אולטרה מיאמי

פסטיבל אולטרה מיאמי חושפים שלב ראשון בליין אפ

Nelly Weissfeld | 7.11.2021 2394

שתפו את החברים

עברו כבר שלוש שנים ושני אירועים מאז פסטיבל אולטרה האחרון במיאמי. האירוע האייקוני היה אחד מהפסטיבלים הראשונים שנפגעו מהקורונה אי שם בחודש מרץ 2020 ומפאת התאריך, לא היה לו סיכוי לחזור לפני החיסונים במרץ 2021.

כעת, כשהפסטיבלים הגדולים בארצות הברית חזרו בכל הכוח, ההפקה מסתכלת על שנת 2022 הקרבה (הזוי כמה שהזמן טס) ומתכננת את החזרה הגדולה לבייפרונט פארק בדאון טאון מיאמי. כזכור, במהדורה האחרונה בשנת 2019, ההפקה נאלצה לעבור למיקום אחר בעיר מיאמי – וירג'יניה קי פארק, החלטה שהסתיימה בבעיות לוגיסטיות רבות וקושי של המבקרים לחזור למגוריהם מהפסטיבל. אלפים נאלצו לצעוד חמישה קילומטרים על גשר של מכוניות מאחר ולא היו שאטלים או מוניות זמינות.

אך כאמור, 25-27 במרץ של שנת 2022 עומדת להיות החזרה החגיגית של הפסטיבל לבית האמיתי שלו.

הליין אפ, חברים, הליין אפ. כמצופה מאחד הפסטיבלים הגדולים בעולם שמושכים אליו כ-165,000 משתתפים מיותר מ-60 מדינות ברחבי העולם, השמות הם לא פחות מתותחי התעשייה הכבדים.

בין הכוכבים הגדולים שהוכרזו בשלב הראשון תוכלו למצוא אמנים מובילים מסגנונות רבים ומגוונים. דייוויד גואטה, אילניום, דיג'יי סנייק, קארל קוקס, אמלי לנס, אוליבר הלדנס, אליסון וונדרלנד, אקסוול (למה לא כל הסווידישים??), מדאון, זדס דד, מרטין גריקס, קייגו, נינה קרביץ ועוד רבים וטובים.

ההתרגשות כמובן בשיאה, אך יש לזכור שאולטרה עדין נמצאים במרכזה של תביעה לגבי חוסר רצונם להחזיר כספי כרטיסים על פסטיבל אולטרה שבוטל עוד בשנת 2020. במקום להחזיר את הכסף, ההפקה הבטיחה הטבות ופינוקים לשנים הבאות ואף לאירועים ברחבי העולם. כמובן שהרוכשים, שרבים מהם הוציאו על כך את מיטב כספם, ממש לא קיבלו את התנאים הלא הוגנים האלה והגיבו בתביעה. העניין עדין נמצא בבית המשפט ולכן חשוב שכל הרוכשים יקראו טוב מאוד את התנאים של הכרטיסים. ובינתיים, נחכה לשלב השני של הליין אפ.

 

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.

קראו עוד על:

שתפו את החברים

עשוי לעניין אותך

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם