אולטרה מיאמי מציגים את הליין אפ ל-2020

בר מנור | 28.12.2019 4107

שתפו את החברים

אולי הפסטיבל שהולך להפתיע בענק בשנה הבאה ולגנוב את ההצגה הוא אולטרה 2020- והסיבות לכך לא מפסיקות להגיע.

חוזרים כל הדרך למיאמי, הפקת פסטיבל אולטרה 2020 לא יכלו לפתוח את שורת החשיפות שלהם טוב מזה. במקום לחכות לערב השנה החדשה או מעט אחריו, ההפקה שחשה את התחרותיות המצויה שביניהם ובין הפקת הענק של טומרולנד, בחרה לפעול באופן חריג יחסית. הפקת האירוע הפשילו שרוולים ושחררו את החלק הראשון של הליין אפ העצום שיעמוד לרשותם של כל אלו אשר הולכים לקחת חלק באירוע הענק, מוקדם מין הצפוי.

אוהבי הטכנו ישמח לשמוע כי פרסמו הראשון של הליין אפ של אולטרה 2020 שיתרחש במיאמי, כלל גם כמה מהשמות המסיביים בתחום. קרל קוקס, קמלפת' וריצ'י הוטין הם רק חלק משמות הענק שפורסמו ועתיד להרעיד את העיר.
כמו כן, ישנם מספר הופעות מפוצצות נוספות שמצטרפות לרשימה: NGHTMRE, מרטין גריקס האגדי, שת"פ ייחודי בין סלנדר וקייזו, אפרוג'ק, דיג'יי סנייק הסוחף, ג'ואז ופישר.

אף על פי שנדמה כי הליין אפ עשיר כעת, רבים נוספים עומדים להצטרף לרשימה ולהפוך את אולטרה מיאמי 2020 לאחד מהמדורות הטובות בהיסטוריית הפסטיבל, אשר יתרחש בין 20-22 בחודש מרץ, בבייפרונט פארק שבמיאמי השמשית.

ישנם עוד כרטיסים המוצעים למכירה עבור הפסטיבל, כרטיסים הכוללים חבילה מושלמת בת שלושה ימים במתחם הפסטיבל בו תוכלו להנות מהופעות מדהימות, אווירה שאי אפשר למצוא בשום מקום אחר ומגורדי השחקים החלומיים של מיאמי. כרטיסים אלו מתומחרים כעת במחירים הנעים בין כ- 400$ ועד ל-1500$, אז אם יש לכם ויזה, חלום ומזוודה שרק מחכה שתמלאו אותה- רוצו עכשיו לאתר ותרכשו עוד היום כרטיס לאחת מהחוויות הגדולות של השנה החדשה שבפתח.

נושמים מוזיקה ?
הצטרפו אלינו באינסטגרם ובטלגרם לעדכונים, הטבות וידיעות בלעדיות לפני כולם.


שתפו את החברים

נשמח לשוחח אתכם

צרו איתנו קשר

07-777-84449

בימים א'-ה' בין השעות 10:00-20:30

x
נשמח לשוחח איתך

אנא מלאו את הפרטים ונדבר בהקדם